Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
16.07.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

14.09.2011 15:25
Версія для друку
  • RSS

Питання лікування серцево-судинних захворювань при вагітності 

Статья № 109. Питання лікування серцево-судинних захворювань при вагітності  Серпень  2011

Вагітність при наявності серцево-судинних захворювань завжди була однією з основних проблем з багатьма невідомими, що існують в повсякденній клінічній практиці. Експертний документ був вперше опублікований в 2003 році. У новому документі представлені переглянуті дані і надані вичерпні керівні рекомендації для попереднього консультування вагітних жінок із захворюваннями серця і для контролю перебігу серцево-судинних захворювань під час вагітності, пологів та в післяпологовий період.

Оскільки, рандомізовані дослідження є винятком у цій галузі, більшість рекомендацій відповідають рівню доказовості C. Багато жінок із вже існуючими серцевими порушеннями переносять вагітность добре. Тим не менш,ускладнення зустрічаються досить часто і в деяких випадках небезпечні для життя матері і дитини. В Європі материнська хвороба серця стала основною причиною материнської смертності під час вагітності. Крім того, вагітність може мати негативний вплив на довгостроковий перебіг серцевих захворювань.

У керівництві підкреслюється, що вагітні жінки із серцево-судинними захворюваннями перебувають під наглядом вузьких спеціалістів, а  пацієнтам високого ризику рекомендується лікування в спеціалізованих центрах. Діагностичні процедури і заходи повинні бути виконані фахівцями з великим досвідом в окремих методах і досвідом лікування вагітних пацієнток. Керівництво також підкреслює, що реєстри і проспективні дослідження вкрай необхідні для покращення досвіду.

Спеціальний розділ з лікування під час вагітності та грудного вигодовування включає в себе список найбільш часто вживаних препаратів при серцевих захворюваннях. Вісім розділів дають точну інформацію для конкретних груп захворювань: вроджені вади серця, хвороби аорти, клапанні вади серця, ішемічна хвороба серця, кардіоміопатії, аритмії, гіпертонічні розлади і венозні тромбоемболії.
  Кілька питань залишаються спірними. Існує думка, що важка легенева гіпертензія (так само, як і важкі порушеннями систолічної функції лівого шлуночка, NYHA функціональний клас III / IV і важка дилатація висхідної аорти) є протипоказанням для вагітності і поки не ясно коли ризик стає прийнятним при наявності менш важкої легеневої гіпертензії. На жаль, переконливі дані, як і раніше, відсутні і надати точні рекомендації неможливо.

Рекомендації по антикоагулянтній терапії у вагітних пацієнток з протезами клапанів серця, безумовно, представляє інтерес. Хоча існує думка, що пероральні антикоагулянти є препаратами вибору в другому і третьому триместрах, стратегія під час першого триместру вагітності залишається спірною.

Ретельне зважування ризику і користі для матері і дитини вбачається на користь продовження лікування, особливо якщо доза препарату низька. Найголовніше, всякий раз, коли прийом пероральних антикоагулянтів припиняють (між 6 і 12 тижнями або до пологів) вирішальне значення має адекватна корекція дози гепарину.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Он-лайн конференція "Медичне літо 2020: Таємниці діабетичного серця" 18 липня об 11.00 Чекаємо

Дискусійний клуб кардіолога, кардіохірурга та ендокринолога... >>>

Он-лайн конференція "Медичне літо 2020: Загадки симтоматичної гіпертонії" 11 липня об 11.00 Чекаємо

Обговорення проблем діагностики та лікування симптоматичних гіпертензій... >>>