Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
21.01.2021

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

09.07.2012 14:20
Версія для друку
  • RSS

Метаболическая терапия в лечении сердечной недостаточности 

Статья № 128. Эффективность использования препарата метаболического действия Милдронат в комплексной терапии хронической сердечной недостаточности с сохраненной систолической функцией у больных с ишемической болезнью сердца и ее влияние на функциональное состояние эндотелия сосудов, уровень инсулина и кортизола.

А.В. КУРЯТА, д. мед. н., доцент; В.П. ГЕЙЧЕНКО, Л.В. МУЖЧИЛЬ, И.Л. КАРАВАНСКАЯ.

У статті наведено дані дослідження ефективності включення метаболічного препарату Мілдронат до складу комплексної терапії хронічної серцевої недостатності (ХСН) зі збереженою фракцією викиду лівого шлуночка (ФВ>45%) на фоні гіпертонічної хвороби, поєднаної з ішемічною хворобою серця, стабільною стенокардією напруги II та III функціонального класу та/чи постінфарктним кардіосклерозом.

За результатами проведеного дослідження включення Мілдронату в терапію ХСН достовірно впливало на підвищення ефективності лікування.

Було також зареєстровано зниження рівня кортизолу в крові лише за вихідної гіперкортизолемії та відсутність його впливу при нормальному рівні гормону. Лікування ХСН із застосуванням Мілдронату має позитивний вплив на показники ендотеліальної та гуморальної регуляції.

Прийом Мілдронату характеризувався доброю переносимістю з боку пацієнтів, випадків відміни препарату внаслідок побічних реакцій зареєстровано не було.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Профілактика інсульту у пацієнтів з фібриляцією передсердь.

Порівняння ефективності інтервенційного методу з медикаментозним... >>>

Менопауза і ризик серцево-судинних захворювань

Наукова заява Американської асоціації серця…

  >>>