Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
23.07.2024

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

 

 

 

 

14.04.2023 19:00
Версія для друку
  • RSS

Нова кардіологічна спеціальність 

Американське товариство з ехокардіографії (ASE) випустило рекомендації щодо всіх важливих аспектів навчання  кардіологів та анестезіологів та ехокардіографістів, які планують спеціалізуватися на інтервенційній ехокардіографії (IE).

В документі окреслені вимоги до навчального закладу, тривалості та основні компетенції навчання, мінімальний обсяг процедур для компетентності в IE та знання процедур для конкретних структурних захворювань (СЗ).

Всі рекомендації, викладені на 16 сторінках, були опубліковані в журналі Американського товариства ехокардіографії.

IE — це основний метод візуалізації, який використовується для підтримки та супроводу втручань при СЗ, таких як заміна серцевого клапана та катетеризації серця.

Спеціалісти заявляють, що «нова спеціалізація» ІЕ вимагає певного набору навичок для підтримки низки транскатетерних процедур, причому успішні результати сильно залежать від майстерності команди ехокардіографістів.

Науковці стверджують, що методи IE є унікальними, оскільки візуалізація виконується в режимі реального часу, вона сильно залежить від 3D і нестандартних зображень і має негайні та глибокі наслідки для лікування пацієнтів. Крім того, IE вимагає відвертого, точного та своєчасного спілкування з іншими членами міждисциплінарної команди.

Нова настанова ASE розширює заяву 2019 року щодо навчання ехокардіографії, висунуту Американським коледжем кардіології, Американською кардіологічною асоціацією та ASE, зосереджуючись конкретно на інтервенційній ехокардіографії.

У рекомендаціях описано основні компетенції, загальні для всіх видів транскатетерних методів лікування, а також для конкретних транскатетерних процедур. В документі чітко вказані, які позиції для оцінки потрібно використовувати  при тій чи іншій транскатетерній процедурі. Наявні узгоджені рекомендації щодо конкретних знань, досвіду та навичок, які необхідно отримати та продемонструвати в рамках навчальної програми IE або під час післядипломної підготовки.

«Основний принцип» у документі стверджує, що тривалість навчання IE або досягнута кількість виконаних процедур є менш важливими, ніж демонстрація компетенцій, пов’язаних із процедурою. Але тим не менше для кардіологів рекомендовано навчання протягом 9-12 місяців.

Науковці наголошують, що потрібні стандарти навчання, щоб інтервенційні ехокардіографісти мали необхідний досвід для швидкого, точного та високоякісного отримання та інтерпретації зображень у режимі реального часу.

Рекомендації схвалив 21 міжнародний партнер ASE.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Ми в соціальних мережах

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Антикоагулянтна терапія при фібриляції передсердь та цирозу печінки

Який антикоагулянт ефективніший та безпечніший у таких пацієнтів?

  >>>

Нова техніка виявлення вразливої атеросклеротичної бляшки

ПЕТ-сканування може допомогти попередити ІМ…

  >>>