Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
15.08.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

25.04.2011 20:46
Версія для друку
  • RSS

Історія Українського представництва «Dr.Reddy's Laboratories Ltd» 

 Історія Українського представництва «Dr.Reddy's Laboratories Ltd» почалася 5 лютого 1996 р. з відкриття офісу в м. Київ. Портфель продуктів складався з восьми препаратів: Новіган, Зоран, Ібуклін, Гісталонг, Ципролет, Енам, Кеторол, Омез.  webcardio.orgСтатья № 90. Історія Українського представництва «Dr.Reddy's Laboratories Ltd» почалася 5 лютого 1996 р. з відкриття офісу в м. Київ. У цей же рік відбулася перша регіональна експансія «Dr.Reddy's Laboratories Ltd» усередині країни – на додаток до колег у Києву, з'явилися співробітники «Dr.Reddy's Laboratories Ltd» у Донецьку, Харкову, Одесі й Дніпропетровську. Споконвічно портфель продуктів складався з восьми препаратів: Новіган, Зоран, Ібуклін, Гісталонг, Ципролет, Енам, Кеторол, Омез. Однак стабільно розбудовуючись протягом 12 років, компанія значно розширила свій портфель до двадцяти одного бренда, надаючи препарати в наступних терапевтичних групах:

Гастроентерологічна;

Антибактеріальна;

Дерматологічна;

Кардіологічна;

Антигистаминная;

Онкологічна;

НПВП.

Основні досягнення:

Більша частина брендів займає лідируючі позиції у своїй групі по всій країні

Продовжуючи традицію компанії по усьому світу, представництво «Dr.Reddy's Laboratories Ltd» в Україні опікуватися про навколишнє середовище, у якому воно працює, виявляючи підтримку благодійним соціальним організаціям, медичним установам, і фізичним особам.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin