Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
25.11.2020

Записи на тему: Dr.Reddy's

  • RSS

Теми

Fujifilm стала партнером Dr Reddy's 

25.07.2011 20:29 Categories: Dr.Reddy's Новини

Mr G.V. Prasad, CEO, Dr. Reddy's Labs.Японська компанія Fujifilm вступила в партнерство з індійським виробником дженеріков Dr Reddy's, з якою вони стануть розбудовувати своє співробітництво в сфері виробництва й просування дженеріков. webcardio.orgЯпонська компанія Fujifilm вступила в партнерство з індійським виробником дженеріков Dr Reddy's, з якою вони стануть розбудовувати своє співробітництво в сфері виробництва й просування дженеріков.

... далі >>
 

Історія Українського представництва «Dr.Reddy's Laboratories Ltd» 

25.04.2011 20:46 Categories: Dr.Reddy's Статті

 Історія Українського представництва «Dr.Reddy's Laboratories Ltd» почалася 5 лютого 1996 р. з відкриття офісу в м. Київ. Портфель продуктів складався з восьми препаратів: Новіган, Зоран, Ібуклін, Гісталонг, Ципролет, Енам, Кеторол, Омез.  webcardio.orgСтатья № 90. Історія Українського представництва «Dr.Reddy's Laboratories Ltd» почалася 5 лютого 1996 р. з відкриття офісу в м. Київ.

... далі >>
 

Клопидогрел (Clopidogrel): инструкция, применение и формула 

Применение вещества Клопидогрел  Профилактика атеротромботических осложнений у пациентов, перенесших инфаркт миокарда, ишемический инсульт или с диагностированной окклюзионной болезнью периферических артерий. http://webcardio.orgПрофилактика атеротромботических осложнений у пациентов, перенесших инфаркт миокарда, ишемический инсульт или с диагностированной окклюзионной болезнью периферических артерий.

... далі >>
 

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Катетерна абляція як терапія першої лінії при фібриляції передсердь.

Результати дослідження EARLY-AF  суперечать сучасним рекомендаціям... >>>