Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
15.08.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

25.07.2011 20:29
Версія для друку
  • RSS

Fujifilm стала партнером Dr Reddy's 

Mr G.V. Prasad, CEO, Dr. Reddy's Labs.Японська компанія Fujifilm вступила в партнерство з індійським виробником дженеріков Dr Reddy's, з якою вони стануть розбудовувати своє співробітництво в сфері виробництва й просування дженеріков. webcardio.orgЯпонська компанія Fujifilm вступила в партнерство з індійським виробником дженеріков Dr Reddy's, з якою вони стануть розбудовувати своє співробітництво в сфері виробництва й просування дженеріков. Японія, уряд якої робить усе можливе, щоб побільшати частку дженеріков, поставив собі мету — добитися 30% обсягу дженеріков до березня 2013 року (зараз ця цифра становить 23%).

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin