Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
27.05.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

16.05.2012 15:07
Версія для друку
  • RSS

Використання імплантованих кардіовертерів-дефібриляторів не повинно обмежувати спортсменів. 

Участь в спортивних змаганнях може бути безпечнішою, ніж вважалося раніше, для пацієнтів з імплантованими кардіовертерами-дефібриляторами(ІКД), свідчать нові дані. Згідно міжнародних рекомендацій, пацієнти з ІКД повинні утримуватися від занять спортом помірної та високої інтенсивності. Щоб дослідити це питання, RachelLampert, MD,FRHSз Йєльського Університету разом з колегами проаналізували дані міжнародного ІКД реєстру з безпеки спорту. Це дослідження було сфокусоване на 372 пацієнтах з ІКД (середній вік 33 роки), які брали участь в спортивних змаганнях на міжшкільних/штату/національному рівнях. Найпоширенішими видами спорту були біг, футбол і баскетбол. В середньому через 31 місяць спостереження дослідники не виявили випадків смерті або реанімації та випадків спричинених аритмією травм під час спортивних змагань. Крім того, лише 10% пацієнтів отримали розряд ІКД протягом змагань (з приводу ШТ), що не зашкодило їм продовжувати. Але ці нові дані не знімають обмеження для занять спортом у пацієнтів з ІКД, це має бути індивідуальне рішення.

http://www.healio.com

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Могут ли блокаторы РААС защитить от COVID-19?

Могут ли блокаторы РААС защитить от COVID 19? Данные 10 000 пациентов со всей территории Соединенных Штатов, которые дали положительный результат... >>>

Антигіпертензивна терапія і деменція.

 

Зниження АТ пов'язано з 7% зниженням рівня когнітивних порушень... >>>