Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
17.10.2018

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

27.03.2015 17:46
Версія для друку
  • RSS

Вихід для пацієнтів з гіперкаліємією, які потребують прийому інгібіторів РААС. 

Результати другої фази дослідження свідчать про потенціал нового препарату...За даними нового дослідження виявилось, що застосування перорального калій-зв’язуючого препарату #патіромер’у виявилось ефективним і безпечним протягом року прийому у пацієнтів з хронічним захворюванням нирок (ХЗН), цукровим діабетом 2-го типу і гіпертензією, наявністю чи відсутністю серцевої недостатності (СН), у яких розвивалась легка чи помірна гіперкаліємія у зв’язку з застосуванням інгібіторів ренін-ангіотензин-альдостеронової системи (РААС). В двох підгрупах учасників – з наявністю і без #СН – середні рівні калію крові були нормальними впродовж трьох днів і залишались в межах норми протягом року, а сам препарат добре переносився хворими.

В дослідження #Amethyst-DN було включено 304 пацієнти з ХЗН, цукровим діабетом 2-го типу і артеріальною гіпертензією, які приймали інгібітори РААС. Пацієнтам з легкою гіперкаліємією (калій плазми більше 5.0 і менше або дорвнює 5.5 ммоль/л) патіромер призначали в дозі 4.2, 8.4 чи 12.6 г двічі на день, а пацієнтам з помірною гіперкаліємією (калій плазми вище 5.5 але менше 6.0 ммоль/л) – 8.4, 12.6 чи 16.8 г двічі на день. Дані дози титрувалися з метою досягнення і підтримки показника каліємії на рівні 5.0 ммоль чи менше.

Серед цих пацієнтів у 105 відмічалась СН (у 77 було виявлено легку, а у 28 – помірну гіперкаліємію), а у 199 не було СН (у 143 виявлено легку гіперкаліємію, а у 56 – помірна).

Середній вік пацієнтів різнився від 58.9 до 69.1 року, більшість (від 59% до 71%) була чоловічої статі. В групі СН у 79.2% учасників з легкою гіперкаліємією і 60.7% пацієнтів з помірною гіперкаліємією завершили дослідження. В групі без СН в обох підгрупах завершення закінчили 66%.

На третій день дослідження (приблизно 48 годин після прийому першої дози партиромеру) середній рівень калію зменшився з 5.13 ммоль/л на 0.33 ммоль/л в групі пацієнтів з СН і легкою гіперкаліємією і з 5.62 ммоль/л на 0.55 ммоль/л у пацієнтів з СН і помірною гіперкаліємією (P<0.001 для обох).

В групі СН середній рівень калію менше 5 ммоль/л був досягнутий на 3-й день у пацієнтів з легкою гіперкаліємією і на 1 тиждень прийому – у пацієнтів з помірною гіперкаліємією. У більшості пацієнтів з СН (від 74% до 96%) нормальні значення каліємії (3.8-5.0 ммоль/л) тримались з 12 по 52 тиждень. Припинення прийому препарату призводило до зростання рівня каліємії. Результати в групі пацієнтів без СН були подібні.

Найбільш частими небажаними подіями у учасників з СН була гіпомагнезіємія (10 пацієнтів; 9.5%), діарея (4.8%) і гіпокаліємія (рівень калію плазми менше 3.5 ммоль/л – 3.8%). Вісім пацієнтів з СН припинили прийом препарату в зв’язку з побічними ефектами. Було відмічено 9 смертей в групі пацієнтів з СН і 6 – в групі пацієнтів без СН. Однак ні одну з них автори не пов’язують з рівнями калію.

#patiromer, #HF, #hyperkalemia

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Ривароксабан при транскатетерній заміні аортального клапана.

Дослідження GALILEO була передчасно припинено після попереднього аналізу, який показав, що ривароксабан  пов'язаний зі збільшенням смертності від усіх причин... >>>