Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
30.10.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

17.04.2015 11:12
Версія для друку
  • RSS

Синдром обструктивного апное сну і деменція. 

10 ключових моментів, які сід пам'ятати про зв'язок між синдромом обструктивного апное сну і деменцією...1. Синдром обструктивного апное сну – широко розповсюджене хронічне мультисистемне захворювання, яке погано діагностується в загальній популяції.

2. Періодична гіпоксія, реоксигенація і гіпер- чи гіпокапнія виникають як у дорослих, так і у дітей, під час нелікованого апное і гіпопное, поряд зі змінами церебрального кровотоку і фрагментацією сну.

3. Порушення фізіології сну, спричинені СОАС, є недооціненим фактором, який, наряду з гіпоксемією і іншими визначеними факторами, в подальшому може посилювати дефіцит пам’яті, пов’язаний з віком.

4. Все частіше СОАС визначають як один із потенційно модифікуємих факторів ризику деменції; його численні впливи на центральну нервову систему відомі, хоча їх природа і прогноз залишаються недостатньо зрозумілими.

5. Неврологічний дефіцит, що залишається навіть після тривалого лікування за допомогою #СРАР-терапії у деяких пацієнтів, свідчить про те, що рання діагностика порушень функціонування центральної нервової системи при СОАС є вкрай важливою для проведення відповідного лікування до настання незворотніх атрофічних і метаболічних змін в #ЦНС.

6. Протягом нічних епізодів #апное і #гіпопное, а також подальшої фрагментації сну, включаються як пристосувальні, так і патологічні шляхи відповіді у ЦНС, кінцевий результат яких залежить як від наявності хронічних порушень сну, так і індивідуальних характеристик кожного пацієнта.

7. Розробляючи підходи до зменшення гострих та хронічних ефектів нейрозапалення слід пам’ятати про терапевтичний потенціал ішемічного прекондиціонування, яке може надати нові терапевтичні цілі при лікуванні СОАС.

8. Клінічні підходи, що впливатимуть на порушення сну в аспекті вказаного складного балансу можуть володіти значним потенціалом в майбутньому лікуванні.

9. В майбутньому мультимодальні дослідження мають допомогти прояснити ситуацію щодо гостроти патологічного процесу, а також його оборотності на фоні лікування.

10. Враховуючи взаємозв’язок між СОАС, різноманітним когнітивним і емоційним дефіцитом, а також деменцією, слід виявляти і проводити відповідну терапію у осіб з найвищим ризиком когнітивного зниження.

#деменція, #OSA, #apnea, #dementia

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Консиліум фахівців 31 жовтня об 11:00 субота.

Консиліум фахівців 31 жовтня об 11:00 субота. Діалог професіоналів: поговоримо начистоту про сечову кислоту... >>>