Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
24.10.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

23.08.2012 17:14
Версія для друку
  • RSS

Ризик інфаркту міокарда зменшився у пацієнтів з псоріазом, які приймали інгібітор тумор-некротичний фактор 

23/08/12/ Пацієнти з псоріазом, яким була призначена терапія інгібіторами тумор- некротичного фактору (TNFi), показали значне зменшення захворюваності інфарктом міокарда порівняно з пацієнтами, які отримували лише місцеве лікування. Дослідники оцінювали дані 8 845 пацієнтів (середній вік 52,8 років, 50% чоловіків, без ІМ в анамнезі) за період з січня 2004 року до листопада 2010 року. Пацієнти приймали TNFi-терапію не менше 2 місяців (18,9% хворих), пероральні системні препарати або фототерапію (23,7%), місцеве лікування (57,4%). За 4,3 роки спостереження було зафіксовано 221 ІМ (28 в групі TNFi-терапії, 41 – в групі системної  або фототерапії, 152 – в групі місцевого лікування). Захворюваність на ІМ була значно нижчою в групі  TNFi-терапії, порівняно з групою системного і місцевого лікування (3,05 проти 3,85 і 6,73 на 1000 пацієнто-років відповідно, р<0,001). Дослідники вважають, що необхідні майбутні проспективні дослідження, щоб визначити, чи може використання TNF-інгібіторів знизити ризик великих кардіоваскулярних подій у пацієнтів з системними запальними станами.

http://www.healio.com

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Ризик панкреатиту при гіпертригліцеридемії

 Співвідношення між рівнями тригліцеридів і аполіпопротеїну B  може допомогти у визначені ризику панкреатиту... >>>