Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
26.08.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

30.07.2012 17:54
Версія для друку
  • RSS

Пітавастатин переважає за ефективністю правастатин 

30.07.12. Нові дані з дослідження PREVAIL (США) показали, що pitavastatin переважає  pravastatin у зниженні ХС ЛПНЩ, загального ХС, тригліцеридів та апо-В. 12-тижневе багатоцентрове подвійне сліпе дослідження PREVAІL включало 328 пацієнтів у віці від 18 до 80 років з первинною гіперліпідемією або змішаною дисліпідемією. Учасники приймали пітавастатин 4 мг (Livalo, Kowa Pharmaceuticals and Eli Lilly) або правастатин 40 мг  (Pravachol, Bristol-Myers Squibb). Дослідники використовували ядерно-магнітний резонанс для оцінки повної ліпідної панелі. Пацієнти з групи пітавастатину мали більше середнє зниження ЛПНЩ, ніж з групи правастатину (38,1% проти 26,4%), так само загального ХС (25,8% проти 18,3%) і апоВ (26,9% проти 17,7%). Також  у пацієнтів, які приймали пітавастатин, відмічали більш значне зниження рівня ЛПДНЩ. Частота побічних ефектів у пацієнтів обох груп суттєво не відрізнялася (43% проти 45%).

http://www.healio.com

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin