Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
24.02.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

01.09.2015 11:29
Версія для друку
  • RSS

Новини конгресу Європейського товариства кардіологів: дослідження CIRCUS. 

В новому дослідженні автори оцінювали ефективність застосування циклоспорину перед проведенням ПКВ у хворих з інфарктом міокарду...За результатами нового дослідження виявилось, що призначення болюсного введення #циклоспорин’у до проведення перкутанного коронарного втручання (ПКВ) у пацієнтів з гострим інфарктом міокарду (#ГІМ) з елевацією сегменту ST – за допомогою якого хотіли зменшити розміри інфаркту внаслідок реперфузійного ураження – не призводить до покращення клінічних наслідків у порівнянні з пацієнтами, яким не проводилось болюсне введення препарату.

Первинної кінцевої точки дослідження, яка була визначена як комбінація смерті-від-всіх-причин, погіршення перебігу серцевої недостатності впродовж індексної госпіталізації, повторної госпіталізації з приводу серцевої недостатності і небажаного ремоделювання лівого шлуночка, до першого року досягли 59.0% учасників з 395 групи циклоспорину і 58.1% учасників з 396 групи плацебо. Різниця між групами виявилась статичтично недостовірною. Також не було виявлено користі від застосування циклоспорину стосовно кожного окремого компоненту кінцевої первинної точки.

Результати даного дослідження – #CIRCUS – були представлені на конгресі Європейського товариства каріологів.

Незважаючи на негативні результати дослідження автори наголошують на клінічній важливості реперфузійного ураження і необхідності пошуку терапевтичних стратегій у даних пацієнтів високого ризику, яким проводиться #ПКВ.

#PCI, #STEMI, #cyclosporine, #ESC

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Прогнозування ризику постінсультної кардіопатії

Попередні результати дослідження ARCADIA... >>>

Нові спеціалізіції на кафедрі кардіології.

Нові спеціалізіції на кафедрі кардіології. Спеціалізація з електрофізіології - аритмології та спеціалязація з інтервенаційної кардіології... >>>