Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
26.10.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

02.04.2015 14:47
Версія для друку
  • RSS

Інсулін у порівнянні з інгібіторами DPP-4 підвищує серцево-судинний ризик. 

однак в коментарях зазначається, що на основі отриманих результатів висновки робити зарано...За результатами ретроспективного дослідження пацієнтів з цукровим #діабет’ом 2 типу, які приймають метформін і препарати сульфоніл сечовини, виявилось, що застосування інсуліну в якості терапії третьої лінії асоційоване з підвищенням ризику серцево-судинних подій у порівнянні з застосуванням інгібіторів діпептидил пептидази-4 (DPP-4).

За словами дослідників, в умовах відсутності консенсусу стосовно препаратів третьої лінії для лікування #ЦД, отримані результати піднімають питання безпечності застосування інсуліну в якості терапевтичної альтернативи.

В коментарях головуючого конеференцією спеціалістів з діабету Великобританії, на якій були представлені результати, було зазначено, що завжди є обмеження, пов’язані з отриманими обсерваційними даними, тому треба бути дуже обережними з остаточними висновками.

Головному досліднику було задане питання стосовно того, як отримані результати можна співставити з даними дослідження ORIGIN, в якому не було виявлено підвищення серцево-судинного ризику при використанні інсуліну гларгіну. У відповідь прозвучало, що дані результати дуже важко порівнювати, адже учасники двох досліджень розрізнялись.

В дослідження були ключені учасники, що приймали метформін і препарати сульфонілсечовини, яким в період з червня 2007 по травень 2013 було додано #інсулін чи інгібітор #DPP-4.  3654 учасникам було призначено інгібітор DPP-4, а 1584 – інсулін. Пацієнти, які приймали інші гіпоглікемічні препарати в дослідження не включали.

За пацієнтами спостерігали або до моменту розвитку серцевосудинної події – нефатальний інфаркт міокарду (ІМ), нефатальний інсульт чи серцево-судинна смерть – чи впродовж всього періоду прийому вказаних гіпоглікемічних препаратів чи додаванні іншого, максимально до 5 років.

У відношенні комбінованої кінцевої точки – нефатального #ІМ, #інсульт’у чи серцево-судинної смерті – її досягли 231 учасник з групи інсуліну і 171 – з групи інгібітора DPP-4. Таким чином скоректований відносний ризик в групі інсуліну склав 2.6.

Скоректований відносний ризик смерті-від-всіх-причин в групі інсуліну у порівнянні з групою інгібіторів DPP-4 склав 3.7.

#AMI, #stroke, #insulin

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin