Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
24.10.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

14.09.2012 14:00
Версія для друку
  • RSS

FDA не затвердила новий препарат для лікування гіпонатріємії 

FDA не затвердила новий препарат для лікування гіпонатріємії

Консультативні комітети FDA по кардіоваскулярних та ниркових хворобах 13.09.2012 р. не рекомендували новий препарат ліксіваптан (Lixar, Cardiokine Biopharma) для лікування симптоматичної гіпер- та еуволемічної гіпонатріємії, асоційованої з серцевою недостатністю та синдромом неадекватної секреції антидіуретичного гормону (SIADH). Ліксіваптан є пероральним селективним антагоністом рецепторів до вазопресину. Члени комітетів обговорили результати досліджень BALANCE, LIBRA та HARMONY. Даний препарат був не затверджений до використання через недостатні дані про його потенційні небезпеки, мале число пацієнтів в спонсорських дослідженнях та сурогатні кінцеві точки. В США вже існують рекомендовані для призначення антагоністи рецепторів до вазопресину: коніваптан(Vaprisol) та толваптан (Samsca).

http://www.healio.com

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Ризик панкреатиту при гіпертригліцеридемії

 Співвідношення між рівнями тригліцеридів і аполіпопротеїну B  може допомогти у визначені ризику панкреатиту... >>>