Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
20.07.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

23.06.2015 14:26
Версія для друку
  • RSS

Ефективність антидоту до дабігатрану в реальній клінічній практиці. 

Автори нового дослідження навели проміжні обнадійливі результати застосування антидоту до прямого інгібітора тромбіну...Результати нового дослідження #ідаруцизумаб’у виявили, що застосування даного препарату у пацієнтів, якім необхідно терміново провести хірургічне втручання, чи осіб з життє-загрожуючою кровотечею безпечно і ефективно блокує антикоагулянтний ефект прямого перорального інгібітору тромбіну #дабігатран’у.

Зазначені дані є проміжними результатами дослідження RE-VERSE AD – міжнародного відкритого дослідження, яке продовжується. Запланована кількість включених учасників становить 250-300 пацієнтів. Проміжний аналіз даних 90 включених учасників було представлено на конгресі Міжнародного товариства тромбозів і гемостазу.

В коментарях до дослідження зазначається, що існує нагальна потреба в антидотах до нових пероральних антикоагулянтів, позаяк деякі лікарі і пацієнти відмовляються від застосування даних антитромботичних засобів через відсутність встановлених заходів до блокування антикоагуляції.

Зазначається, що на сьогодні вже є різноманітні агенти і/чи стратегії, які не є специфічними для дабігатрану чи інгібіторів Ха фактору, наприклад, концентрат протромбінового комплексу, активований концентрат протромбінового комплексу чи рекомбінантний VIIa фактор згортання. І хоча дані стратегії показали ефективність в дослідженнях in vitro і на моделях тварин, треба ще довести їх ефективність в покращенні гемостазу у пацієнтів з кровотечами внаслідок застосування прямих пероральних антикоагулянтів.

В дослідження RE-VERSE AD автори включали дві групи пацієнтів: до групи А увійшли пацієнти з життє-загрожуючими кровотечами, а в групу В – пацієнти, яким необхідне негайне проведення оперативного втручання чи процедури. Майже 90% пацієнтів страждали на фібриляцію передсердь, внаслідок чого і приймали дабігатран – для профілактики інсульту/системної емболії.

У 51 пацієнта групи А середній максимальний відсоток відновлення коагуляції, виміряний через 4 години, склав 100%. У 39 пацієнтів групи В відповідний показник також склав 100%. В групі В 36 пацієнтам провели оперативне втручання, одному пацієнту втручання проведене не було, а ще у двох було виявлене повне відновлення коагуляції, однак клінічний стан був занатдто нестабільний для проведення операції. З 36 пацієнтів, яким провели втручання, у 33 пацієнтів, за словами оперуючих хірургів, відмічався нормальний інтраопераційний гемостаз, у 2 – легкі порушення, у 1 – помірні порушення гемостазу.

#idarucizumab, #dabigatran, #NOAC

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin