Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
15.08.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

27.04.2012 15:33
Версія для друку
  • RSS

110-літній ювілей Гедеон Ріхтер 

Ми пишаємося тим, що після цих 110 років ми зберегли дух ком­панії через самовіддану роботу та особливий підхід до людей і охорони здоров'я.Одним з найважливіших елементів сучасної стратегії Гедеон Ріхтер є ефективне поєднання вікових тради­цій угорського фармацевтичного виробництва з високоякісни­ми сучасними технологіями. Завдяки десятиріччям натхненної праці компанія Ріхтер стала унікаль­ною у Центрально-Східній Європі в аспекті ринкової мережі, яка поши­рюється на п'ять континентів і через яку продукти компанії постачають-сяу понад 100 країн усього світу.

Від дня свого заснування компанія Ріхтер невпинно працює над розроб­кою інноваційних та доступних продуктів майже в усіх терапевтичних галузях для лікарів та пацієнтів. Протягом десятиріч ефективність цих продуктів зробила їх частиною щоденної практики лікарів Угорщини і закордону.

Вплив глобальної економічної кризи останніми роками відчувається в усіх галузях. Незважаючи на нестабільність економічного середовища, компанія Гедеон Ріхтер Нрт. довела, що навіть у цей складний період вона може здійснювати активну економічну діяльність і продовжувати своє зростання.

Протягом останніх двох років, поряд із виробництвом препаратів, ми зробили значний акцент на розвитку біотехнологічного напряму на­шого бізнесу та на зміцненні наших позицій на ринках Західної Європи. Постійні інновації є важливою частиною стратегії нашої компанії, і осно­ва цієї інноваційної діяльності — дослідження, які приносять результат. Кожний успішний дослідницький проект наближає нас до наших цілей і, таким чином, до здійснення нашої мети щодо покращення якості життя людей та служіння всьому суспільству.

Заснована у 1901 р. компанія Ріхтер — єдина угорська фармацевтична компанія, яка змогла зберегти свою незалежність та розвинутися у ба­гатонаціональну корпорацію, що працює під керівництвом угорського менеджменту без Іноземних стратегічних інвесторів. Це означає, що у своїх рішеннях менеджмент компанії бере до уваги інтереси угорської національної економіки. Ми впевнені, що наша компанія, як сучасна корпоративна група з угорським центром, яка постійно розвивається, і в майбутньому зможе адаптуватися до ринкового середовища і поба­жань громадськості отримувати сучасні продукти за доступними цінами.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin