Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
20.07.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

05.02.2019 14:24
Версія для друку
  • RSS

Зміна ваги при цукровому діабеті 2-го типу. 

Результати нового дослідження показали, що коливання ваги тіла можуть бути незалежними предикторами  погіршення стану у пацієнтів з цукровим діабетом 2 типу.

Дослідження ACCORD підтверджує те, що людям з ЦД потрібно зменшувати вагу. Але існує також необхідність мінімізувати коливання ваги. Для таких хворих краще підтримувати ІМТ 28 кг / м2, ніж 25 кг / м2, потім 35 кг / м2, потім знову 25 кг/м2.

На початку дослідження 8,9% учасників ACCORD мали нормальну вагу, 29,1% - надмірну вага, а 62% - ожиріння.

Середній вихідний ІМТ, середня зміна ваги тіла і мінливість ваги тіла під час ACCORD становили 32,2 кг / м2, 0,1 кг і 3,4 кг відповідно.

Після 3,7 років спостереження 10,2% пацієнтів зазнали одного з первинних наслідків (нефатальний МІ або нефатальний інсульт або серцева-судинна смерть), 4,3% -мали застійну серцеву недостатність, а 60,7% повідомили про мікросудинну подію.

Загалом, 7,0% пацієнтів померли від будь-якої причини.

Смертність спостерігалася у 5% випадків у групі інтенсивного лікування проти 4% у стандартній групі контролю глікемії.

У попередньому аналізі ACCORD було виявлено, що збільшення маси тіла більші в групі інтенсивного лікування, ніж у стандартній групі контролю глікемії, і що пацієнти, які приймали інсулін або тіазолідиндіони, швидше за всіх, набирали вагу.

Науковці заявляють, що існує асоціація, між інтенсивним лікуванням  та  збільшенням ваги, а збільшення ваги пов'язане з гіршими результатами для пацієнта відповідно.

Коливання ваги тіла (на одиницю стандартного відхилення) були пов'язана з підвищеним ризиком первинної точки (коефіцієнт ризику [HR], 1,25), серцева недостатність (HR, 1,59), смерть ( HR, 1,74) і мікросудинні події (HR, 1,18) (всі P <.0001).

Учасники, які мали нормальну вихідну вагу, але у яких спостерігалася найвища варіабельність ваги тіла, мали майже втричі вищий ризик для первинної точки, порівняно з тими, які мали ожиріння на початковому етапі, але залишилися в найнижчому квартилі для варіабельності ваги тіла (HR , 2,91; P = 0,007).

Дослідники привели попередні висновки, які показують, що коли люди втрачають вагу, а потім повертають її, в кінцевому підсумку вони мають більше жиру і менше сухої маси, ніж раніше, навіть при тій же вазі.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin