Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
12.08.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

11.02.2016 10:44
Версія для друку
  • RSS

Засідання Кардіоклубу “Коморбідні стани у хворих з серцево-судинними захворюваннями” . 

9 лютого в Національному музеї медицини України відбулося засідання Кардіоклубу “Коморбідні стани у хворих з серцево-судинними захворюваннями” - нової форми післядипломного навчання за прикладом Europeanworkshop, з продовженням навчання на вебпорталі www.WebCardio.org. Засідання проходило під егідою Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика .

Учасники клубу до початку засідання ознайомились з розвитком медицини в Україні з стародавніх часів до наших днів, з новітньою концепцією музеєзнавства, яка дозволила використати науково-методичні і документальні матеріали та експонати у комплексі з архітектурними, художньо-технічними і аудіовізуальними засобами.

Зустріч Кардіоклубу відкрили головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Кардіологія», провідний науковий співробітник відділу інтервенційної кардіології ДУ "Національний науковий центр "Інститут кардіології ім. академіка М.Д.Стражеска НАМН України", профессор Соколов М. Ю. та завідувач кафедри кардіології НМАПО імені П. Л. Шупика професор Долженко М. М., що провела майстер-клас: Ендотеліальна дисфункція, як маркер розвитку серцево-судинних подій.

Професор Колесник Т.В.  провела майстре-клас на тему: «Ендотеліальна дисфункція і артеріальна гіпертензія – зона особливого ризику».

Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Кардіологія», провідний науковий співробітник відділу інтервенційної кардіології ДУ "Національний науковий центр "Інститут кардіології ім. академіка М.Д.Стражеска НАМН України", профессор Соколов М. Ю.провів майстер-клас: «Імплементація українських рекомендацій по веденню хворих з гострим коронарним синдромом зі стійкою елевацією сегменту ST: перкутанна реперфузійна терапія і супутнє лікування.»

Завідувач кафедри кардіології НМАПО імені П. Л. Шупика професор Долженко М. М., провела лекцію «Депресії у хворих з артеріальною гіпертензією і ІХС. Диференційна діагностика з нейроциркуляторною дистонією.»

Доцент кафедри кардіології НМАПО імені П. Л. Шупика Давидова І. В доповіла на тему: «Українські реалії проведення первинної профілактики серцево-судинної системи».

 

 

 

 

 

 

 

 

По завершенню засідання лікарі отримали відповідні сертифікати за участь в Кардіоклубі.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin