Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
26.01.2021

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

31.12.2020 10:59
Версія для друку
  • RSS

З новим 2021 роком! 

З новим 2021 роком!

 

 

 

 

Дорогі колеги!

Лічені години залишаються до настання Нового 2021 року. Вже скоро ми попрощаємось з нинішнім роком, що виявився досить складним для всіх, а особливо для всіх працівників медицини.

Ми вітаємо всіх вас та членів ваших родин. Досягайте успіхів в кар'єрі, будьте гарними спеціалістами, постійно відвищуйте професійний рівень, приносьте користь іншим людям та отримуйте від цього задоволення.

Бажаєм вам надії на диво, гарних подарунків, святкових застіль, досягати нових успіхів та здійснювати свої мрії у новому році. Нехай щастить кожного дня, а вдача буде поруч увесь рік! Нехай у наступному році ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до оточуючих нас людей, а світ відкриє нам нові двері!

Колектив кафедри кардіології

Адміністрація webcardio.org 

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin