Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
19.04.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

09.10.2018 14:26
Версія для друку
  • RSS

Як захистити серцево судинну систему при ЦД? 

У той час як агоніст рецептора GLP-1 албіглутид (Tanzeum) був відкликаний з ринку в 2017 році, на сьогоднішній день результати нового дослідження  показали, що його використання пов’язане зі  зниженням   серцево-судинних подій при цукровому діабеті 2 типу.

 

Дослідники повідомляють, що тижнева ін'єкція альбіглутиду значно зменшує ризики виникнення інсульту, інфаркту міокарду (ІМ) і серцево-судинну (СС) смерть в порівнянні з плацебо (7% проти 9% в середньому 1,5 року, HR 0,78, 95% ДІ 0,68-0,90, P = 0,0006) серед дорослих з ЦД 2 типу та встановленими серцево-судинними захворюванням.

 

Перевага препарату, доданого до стандартних режимів лікування, була обумовлена зменшенням кількості  фатального або нефатального ІМ (HR 0,75, 95% ДІ 0,61-0,90.

 

Це дослідження проводилося за участю  610 міжнародних центрів і включало дорослих у віці старше 40 років з цукровим діабетом 2 типу з HbA1c понад 7% і встановленими захворюваннями коронарних, цереброваскулярних або  периферичних артерій в період між 2015 і 2016 роками. 4731 пацієнтів було  рандомізованано в групу альбіглутиду, в той час як 4732 пацієнта отримували плацебо. Початкова доза альбіглутиду становила 30 мг, а потім була збільшена до 50 мг залежно від переносимості пацієнта і глікемічного профіля.

 

Не дивно, що пацієнти, які отримували альбіглутид, також спостерігали значне зниження HbA1c (різниця з плацебо в 16 місяців -0,52%, -0,58 до -0,45) і зниження ваги тіла (-0,83 кг, -1, 06 до -0,60) в порівнянні з плацебо, Також спостерігалося невелике зниження систолічного артеріального тиску (-0,67 мм рт. ст., від -1,40 до 0,06) .

 

Лікування альбіглутидом також було в цілому безпечним, без будь-яких відмінностей щодо серйозних побічних ефектів між двома групами, в тому числі для гострого панкреатиту (10 в альбіглутиду проти 7 плацебо), раку підшлункової залози (шість проти п'яти) і для медулярної карциноми щитовидної залози ( 0 проти 0).

 

Дослідники припускають, що більш тривалий період спостереження може надати значне зниження смертності від ССЗ. Схожі результати були отримані для двох інших агоністів рецептора GLP-1( семаглутид, ліраглутид).

Науковці закликають використовувати цей клас медикаментів як складову комплексного плану лікування діабету, спрямовану на зниження серйозних несприятливих  серцево-судинних подій.

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Який оптимальний рівень артеріального тиску у пацієнтів з цукровим діабетом?

Який оптимальний рівень артеріального тиску у пацієнтів з цукровим діабетом?  

Наслідки для серцево-судинної системи від досягнення низьких рівнів артеріального тиску у пацієнтів з ЦД...

  >>>