Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
14.04.2021

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

05.07.2015 15:01
Версія для друку
  • RSS

Як підтвердити реєстрацію на сайті, бо не приходить лист? 

Запитання: Добрий день! Не можу підтвердити реєстрацію на сайті. На поштову скриньку не приходить лист з посиланням на підтвердження. Допоможіть будь ласка.

Любов Іванівна

Відповідь: Добрий день, Любов Іванівна.

Якщо Ви пройшли реєстрацію на сайті www.Webcardio.org, і не змогли її підтвердити то більш за все, повідомлення про підтвердження могло, через налаштування Вашої електронної скриньки попасти в папку "Інше" чи "Спам" . 

Перевірте будь ласка.Тоді Ви отримаєте доступ до розділів тести з кардіології (54 тести на 1507 запитань в режимі навчальному чи іспиту по кожному окремому тесту та іспит з вибіркою з усіх питань), відео-лекції з кардіології та форуму кардіологів.

Але ми вже підтвердили Вашу реєстрацію, то ж можете мати вільний доступ до усіх інформаційних ресурсів нашого із Вами професійного електронного науково-практичного журналу про кардіологію www.Webcardio.org.

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми