Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
14.04.2021

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

06.07.2015 13:36
Версія для друку
  • RSS

Як лікарю - терапевту стати лікарем кардіологом-аритмологом? 

Запитання: Доброго дня! Дозвольте Вам задати наступне питання: я лікар - терапевт, хочу стати лікарем кардіологом-аритмологом. Підкажіть будь ласка, що для цього необхідно? Дякую!

 

Ірина

Відповідь: Шановна Ірина! Для того, щоб стати лікарем-аритмологом, Вам потрібно пройти цикл ТУ з аритмології та електрофізіології, який проводиться на нашій кафедрі кардіології разом з відділом аритмології ДУ ННЦ "Інститут кардіології імені акад.М.Д.Стражеска НАМНУ", який відбудеться у березні 2019 року.

Інформація про строки і умовах проходження циклу ТУ з аритмології та електрофізіології Ви зможете отримати з розділу "Новини кафедри" на сайті www.WebCardio.Org. Якщо у своєму агрегаторі RSS відмітите адресу цього розділу, то автоматично будете отримувати усі оновлення інформації в цьому розділі "Новини кафедри".

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми