Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
31.05.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

12.09.2018 17:11
Версія для друку
  • RSS

Web-tv Hyperuricaemia - новий фактор ризику серцево-судинної та ниркової хвороби 26 вересня 2018 року. 

Web-tv Hyperuricaemia - новий фактор ризику серцево-судинної та ниркової хвороби 26 вересня 2018 року.Безсимптомна гіперурикемія (ГУ) – це підвищення рівня уратів в крові при відсутності подагричного артриту, тофусів, уратної нефропатії і уратних каменів. Раніше згідно з рекомендаціями EULAR (Європейської антиревматичної ліги) ГУ вважалося підвищення сечової кислоти (СК) сироватки крові вище 420 мкмоль/л у чоловіків і вище 360 мкмоль/л у жінок. Сьогодні нормальним рівнем СК прийнято вважати рівень менший за 6 мг /дл або 360 мкмоль/л незалежно від статі . Безсимптомне збільшення рівня СК за даними різних досліджень (в різних вікових групах) складає від 5 до 25% популяції.

Сьогодні накопичено чимало даних про роль СК у розвитку серцево-судинних захворювань. Відзначено, що у пацієнтів з артеріальною гіпертензією, ІХС, хронічною серцевою недостатністю і порушенням ниркової функції спостерігається вищий рівень СК ніж в «здоровій» популяції  . Підвищення рівня СК пов'язують з ризиком розвитку АГ у нормотензивних осіб. Результати дослідження MRFIT свідчать про зростання ризику АГ на 80 % протягом 6 років у чоловіків при вихідному підвищенні сироваткового вмісту сечової кислоти більше 7 мг/дл, незалежно від вихідного рівня АТ, ліпідного профілю, протеїнурії та функціонального стану нирок.

В нових Європейських рекомендаціях з ведення пацієнтів на АГ 2018 року, щойно прийнятих в Мюнхені,  СК розглядається як фактор, що впливає на серцево-судинний ризик при підвищеному АТ. Більш того, згідно до нових рекомендацій визначення рівня СК  є  «рутинним дослідженням для оцінки пацієнтів з гіпертонічною хворобою»

Запрошуємо Вас до участі в міжнародному вебінарі  з проблеми гіперурікемії. Вебінар буде забезпечено синхронним перекладом на російську мову.

Дата:Середа, 26 вересня 2018 року  Час: 4:00 - 5:30 вечора Берлінський час (CEST / UCT + 1 год.).

 

Якщо у вас виникли запитання, надішліть листа на адресу: nascholing@springer.com.

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Гідроксихлорохін: користь та ризики при COVID-19. Чому ВООЗ не рекомендуєт застосовувати гідроксихлорохін в лікуванні COVID19?

Гідроксихлорохін рекламувався як засіб для потенційного лікування  COVID-19, але нові дані показують, що він не тільки не приносить користі, але й збільшує смертність і аритмію…

  >>>