Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
15.08.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

29.03.2016 14:30
Версія для друку
  • RSS

Виїзний цикл ТУ «Сучасні методи діагностики та лікування поліорганної патології у хворих з серцево-судинними захворюваннями» в м. Маріуполі. 

Було проведено багато майстер-класів та проконсультовано військових АТО...18-19 березня 2016 року відбулося закриття виїзного циклу  ТУ  «Сучасні методи діагностики та лікування поліорганної патології у хворих з серцево-судинними захворюваннями». Преривистий. Очно-заочний кафедри кардіології Національної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика   для кардіологів, сімейних лікарів та терапевтів в м. Маріуполь Донецької області з on-line навчанням на вебпорталі www.WebCardio.org. Також була проведена науково-практична конференція, на яку прийшли більше ніж 170 лікарів різних спеціальностей.

Протягом цих днів  проводили майстер-класи для лікарів різних спеціальностей з урахуванням особливості роботи в даному регіоні та  їх діагностичних та лікувальних можливостей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завідувач кафедри кардіології проф. Долженко М.М., доценти Давидова І.В. та Поташев С,В., асистент Конопляник Л.І. та фахівці НДІССХ ім. М.М. Амосова кардіохірург Лозовий  О.А. та к.мед.н. Мазур О.А. провели сумісне обстеження та консультування військових АТО, найбільш складних пацієнтів з Донецького регіону, у тому числі багато дітей та підлітків.

 

    

 

Завідувач кафедри кардіології, д.мед.н, проф. Долженко М.М. провела майстер-класи: « Розбір клінічного випадку хворого на гострий коронарний синдром з підйомом сегмента ST. Помилки лікування», «Сучасні класифікації, діагностика та лікування фібриляції передсердь», «Депресія чи нейроциркуляторна дистонія: діагностика ті лікування»

Доцент кафедри кардіології НМАПО ім.. П.Л. Шупика Давидова І.В. провела майстер-класи: «Лікування коморбідних станів у хворих з артеріальною гіпертензією: актуальні питання лікарських взаємодій», «Як оптимізувати лікування хворого на ІХС з порушеннями ритму серця?», «Як запобігти гіпертензивному кризові?»

 

 

 

По завершенню науково-практичної конференції учасники отримали сертифікати, лікарі, що проходили цикл ТУ отримали відповідні документи.

 

 

 

 

 

 

Співробітники кафедри кардіології та ректор НМАПО ім.. П.Л.Шупіка отримали подяку від міського голови м.Маріуполь за допомогу в сфері охорони здоров’я та підвищення кваліфікації лікарів м. Маріуполь та прифронтової зони Донецької області.

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin