Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
13.07.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

18.02.2019 14:59
Версія для друку
  • RSS

Вплив фенспіриду на серцево-судинну систему. 

Вплив фенспіриду на серцево-судинну системуКомітет з оцінки ризику фармаконагляду Європейського агентства з лікарських засобів (PRAC) рекомендує на даний час призупинити використання препаратів, що містять фенспірид, в Європі, так як ці медикаменти можуть  викликати пролонгацію QT і torsades de pointes у пацієнтів.

Призупинення є запобіжним засобом захисту пацієнтів, в той час як PRAC аналізує ризик подовження інтервалу QT і виникнення torsades de pointes

Препарати фенспірида випускаються у вигляді сиропу або таблеток і використовуються у дорослих і дітей віком від 2 років для полегшення кашлю при захворюваннях легень.

Спеціалісти помітили, що  у деяких пацієнтів, які приймали ці ліки, відзначалися проблеми з серцевим ритмом. Недавні неклінічні дослідження показують, що фенспірид здатний збільшувати інтервали QT.

З огляду на використання фенспірида тільки для симптоматичного лікування і серйозність пролонгації QT, застосування лікарських засобів тимчасово припинені в очікуванні результатів огляду безпеки ЄС.

В якості запобіжного заходу, медичні працівники повинні порадити своїм пацієнтам припинити прийом препаратів фенспірида.

В Європейському Союзі препарати фенспірида були дозволені в Болгарії, Франції, Латвії, Литві, Польщі, Португалії та Румунії і доступні під різними торговими марками (Elofen, Epistat, Eurefin, Eurespal, Fenspogal, Fosidal, Kudorp, Pneumorel, Pulneo, Еуреспал і Сіресп) .

Препарат не схвалений в США.

PRAC розгляне всі наявні докази і направить свої остаточні рекомендації в Координаційну групу, яка прийме рішення щодо подальшого його застосування.

Літературні посилання Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Он-лайн конференція "Медичне літо 2020: Загадки симтоматичної гіпертонії" 11 липня об 11.00 Чекаємо

Обговорення проблем діагностики та лікування симптоматичних гіпертензій... >>>

Он-лайн конференція "Здоров'я жінки 2020: дівчинка, дівчина, жінка" 04 липня об 11.00 Чекаємо

Запрошення до участі в конференції "Здоров'я жінки 2020: дівчинка, дівчина, жінка, бабуся" 04 липня 2020 року. Обговорення проблем жіночого здоров'я від самого народження... >>>