Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
21.05.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

02.10.2016 10:52
Версія для друку
  • RSS

Урочисте пленарне засідання, присвячене 80 - річному ювілею кафедри кардіології НМАПО ім. П.Л. Шупика. 

Урочисте пленарне засідання, присвячене 80 - річному ювілею кафедри кардіології НМАПО ім. П.Л. Шупика.22 вересня 2016 року у рамках XVII Національного конгресу кардіологів України відбулося урочисте пленарне засідання, присвячене 80 - річному ювілею кафедри кардіології НМАПО ім. П.Л. Шупика МОЗ України, яка була створена академіком НАМН М.Д.Стражеско.

Були заслухані привітання від ректора НМАПО ім.П.Л.Шупика проф. Вороненка Ю.В., директора ДУ «ННЦ Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска НАМН України» проф. Коваленка В.М., Президента Світової федерації українських лікарських товариств проф. Базилевича А.Я., а також Президента Українського медичного клубу, члена колегії МОЗ України Сороки І.М.

Після того, як гості урочистого засідання подивилися фільм, присвячений 80 - річному ювілею кафедри кардіології, її завідувач, Заслужений лікар України, д.мед.н., проф. Долженко М.М. виступила з доповіддю, присвяченою пам’яті члена-кореспондента НАН та НАМН України, зав. кафедри кардіології з 1985 по 2012 рр. професора В.О.Боброва.

На пленумі був присутній почесний гість - Голова Виконавчого Комітету Дослідження EUROASPIRE, професор Королівського коледжу Лондону Корнелія Котцева, яка виступила з доповіддю : “EUROASPIRE IV: Гендерна різниця  в імплементації рекомендацій з профілактики після гострих коронарних подій” і була нагороджена медаллю Асоціації кардіологів України та медаллю Українського медичного клубу “Гордість медицини”.

Гості пленарного засідання мали змогу прослухати доповіді співробітників кафедри Долженко М.М., Соколова М.Ю., Сіренка Ю.М., Давидової І.В., а також, проф. Колесник Т.В.

Завідувач кафедри, проф. Долженко М.М. від себе особисто та від усього колективу кафедри висловила щиру подяку усім гостям за присутність на  пленумі і поздоровлення з цим знаменним ювілеєм.

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Тікагрелор: новий антибіотик?

Тікагрелор: новий антибіотик? Існує великий потенціал для відкриття нового класу антибактеріальних препаратів... >>>