Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
16.07.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

07.02.2019 17:00
Версія для друку
  • RSS

Триметазидин при необструктивній кардіоміопатії. 

Результати нового  дослідження показали, що триметазидин не зміг підвищити здатність до фізичного навантаження або послабити симптоми при необструктивній гіпертрофічній кардіоміопатії (HГКМП).

Науковці провели подвійне сліпе дослідження у 2012-2014 роках. Учасниками були 51 симптомний пацієнт (70% чоловіків, середній вік 50 років) з максимальним градієнтом вихідного тракту лівого шлуночка ≤50 мм рт.ст. і піком споживання кисню під час тренування ≤80%.

Вони були рандомізовані на групу триметазидину 20 мг тричі на день та групу плацебо. Спостереження за пацієнтом тривало протягом 3 місяців.

Учасники дослідження, які були рандомізовані у групу триметазидину, мали менший приріст пікового споживання кисню (VO2) під час вертикальної велоергометрії порівняно з групою плацебо, в результаті чого їхній скоригований пік VO2 через 3 місяці був нижчим (1,35 мл / кг на хвилину) (95%, ДІ -2,58 до -0,11 мл / кг на хвилину).

Триметазидин дигідрохлорид є антиангінальним препаратом, який працює за рахунок підвищення енергетичної ефективності міокарда. Зокрема, він безпосередньо пригнічує β-окислення для стимулювання окислення глюкози і зменшення окислення жирних кислот.

Вільні жирні кислоти є менш ефективним  джерелом енергії для міокарда, оскільки для отримання еквівалентної кількості аденозинтрифосфату потрібно приблизно на 10% більше кисню, ніж глюкоза. HГКМП характеризується зниженням концентрації високоенергетичних фосфатів у міокарді можливо, через ішемію міокарда або енергетично виснажливий ефект мутацій гена білка.

Тим не менше, науковці не спостерігали ніякої різниці у двох групах за оцінкою якості життя, що визначали самі пацієнти. Група триметазидину і плацебо також мали однакові показники діастолічної функції, фракції викиду лівого шлуночка, рівні NT-pro-BNP і рівні тропоніну Т до кінця спостереження.

Незважаючи на негативні результати, дослідники зазначають, що важливо поставити це в контексті нестачі плацебо-контрольованих рандомізованих клінічних випробувань на популяцію HГКМП в цілому, і необхідно проводити більше випробувань, подібних до цього, для просування знань і вивчення нових цільових терапевтичних можливостей.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Он-лайн конференція "Медичне літо 2020: Таємниці діабетичного серця" 18 липня об 11.00 Чекаємо

Дискусійний клуб кардіолога, кардіохірурга та ендокринолога... >>>

Он-лайн конференція "Медичне літо 2020: Загадки симтоматичної гіпертонії" 11 липня об 11.00 Чекаємо

Обговорення проблем діагностики та лікування симптоматичних гіпертензій... >>>