Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
18.06.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

02.03.2015 14:59
Версія для друку
  • RSS

Тредміл-тест у предикції ризику смерті. 

Автори нового дослідження заявляють, що за даними тесту з навантаженнями можна прогнозувати ризик смерті у осіб без ССЗ...Згідно з результатами нового дослідження, аналіз здатності пацієнтів виконувати навантаження на #тредміл’і зі швидкістю і нахилом, що підвищуються, може допомогти в предикції ризику смерті впродовж наступних десяти років.

Незважаючи на те, що вже розроблені шкали ризику короткотривалого ризику смерті, засновані на фізичних навантаженнях, дані алгоритми можуть застосовуватися лише у пацієнтів з діагностованим серцевим чи серцево-судинним захворюванням

Автори ж заявляють, що їм вдалося розробити алгорит – названий FIT #Treadmil Score – за допомогою якого можна оцінити довготривалий ризик смерті у будь-кого, і потребує це лише даних тредміл-тесту.

За словами авторів, висловлювання, що гарна фізична є відображенням меншого ризику смерті,  на сьогоднішній день набуває нового значення, однак вони хотіли кількісно оцінити даний ризик, враховуючи вік, стать і рівень фізичної форми, а також зробити це тільки виходячи з результатів тредміл-тесту.

Поряд з віком і статтю FIT Treadmill Score враховує показники пікової частоти серцевих скорочень, досягнутої під час навантажень, а також здатності переносити фізичні навантаження.

Толерантність до фізичних навантажень оцінювалась на основі метаболічних еквівалентів (МЕТ). Так, повільна ходьба відповідає 2 МЕТ’ ам, в той час як біг – 8 МЕТ’ам.

Було проаналізовано дані 58020 осіб у віці з 18 до 96 років, яким в період з 1991 по 2009 роки було проведено пробу з фізичним навантаженням.

Виходячи з того, скільки учасників померло з будь-якої причини протягом наступних десяти років, дослідники виявили, що серед осіб однакового віку і статі показники фізичної форми, обчислені в МЕТ’ах, і пікової ЧСС під час навантажень були найбільш достовірними предикторами смерті і виживаності, навіть після корекції на сімейний анамнез і фактори ризику, такі як діабет.

Загальна кількість балів варіювала від -200 до +200. Учасники з показником більше нуля мали низький ризик смертності, в той час як при негативній кількості балів ризик смерті був найвищий.

Автори відмічають, що, зважаючи на легкість розрахунків і вартість, яка не перевищує вартість самого тредміл-тесту, дана методика могла б застосовуватися у міліонів пацієнтів, що щорічно проходять тредміл-тест.

#ССЗ, #профілактика, #CVD, #prevention

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Привітання з днем медпрацівника України!

Привітання з днем медичного працівника

 

Вітаємо всіх, хто присвячує себе такій необхідній професії... >>>

Вебінар 3 - 4 липня 2019 року наживо з Берліну.

Вебінар 3 - 4 липня 2019 року наживо з Берліну. Гарячі теми в кардіології, міждисциплінарні проблеми гіперурикемії, цукрового діабету те нефрології... >>>