Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
17.10.2018

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

02.03.2015 14:59
Версія для друку
  • RSS

Тредміл-тест у предикції ризику смерті. 

Автори нового дослідження заявляють, що за даними тесту з навантаженнями можна прогнозувати ризик смерті у осіб без ССЗ...Згідно з результатами нового дослідження, аналіз здатності пацієнтів виконувати навантаження на #тредміл’і зі швидкістю і нахилом, що підвищуються, може допомогти в предикції ризику смерті впродовж наступних десяти років.

Незважаючи на те, що вже розроблені шкали ризику короткотривалого ризику смерті, засновані на фізичних навантаженнях, дані алгоритми можуть застосовуватися лише у пацієнтів з діагностованим серцевим чи серцево-судинним захворюванням

Автори ж заявляють, що їм вдалося розробити алгорит – названий FIT #Treadmil Score – за допомогою якого можна оцінити довготривалий ризик смерті у будь-кого, і потребує це лише даних тредміл-тесту.

За словами авторів, висловлювання, що гарна фізична є відображенням меншого ризику смерті,  на сьогоднішній день набуває нового значення, однак вони хотіли кількісно оцінити даний ризик, враховуючи вік, стать і рівень фізичної форми, а також зробити це тільки виходячи з результатів тредміл-тесту.

Поряд з віком і статтю FIT Treadmill Score враховує показники пікової частоти серцевих скорочень, досягнутої під час навантажень, а також здатності переносити фізичні навантаження.

Толерантність до фізичних навантажень оцінювалась на основі метаболічних еквівалентів (МЕТ). Так, повільна ходьба відповідає 2 МЕТ’ ам, в той час як біг – 8 МЕТ’ам.

Було проаналізовано дані 58020 осіб у віці з 18 до 96 років, яким в період з 1991 по 2009 роки було проведено пробу з фізичним навантаженням.

Виходячи з того, скільки учасників померло з будь-якої причини протягом наступних десяти років, дослідники виявили, що серед осіб однакового віку і статі показники фізичної форми, обчислені в МЕТ’ах, і пікової ЧСС під час навантажень були найбільш достовірними предикторами смерті і виживаності, навіть після корекції на сімейний анамнез і фактори ризику, такі як діабет.

Загальна кількість балів варіювала від -200 до +200. Учасники з показником більше нуля мали низький ризик смертності, в той час як при негативній кількості балів ризик смерті був найвищий.

Автори відмічають, що, зважаючи на легкість розрахунків і вартість, яка не перевищує вартість самого тредміл-тесту, дана методика могла б застосовуватися у міліонів пацієнтів, що щорічно проходять тредміл-тест.

#ССЗ, #профілактика, #CVD, #prevention

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Ривароксабан при транскатетерній заміні аортального клапана.

Дослідження GALILEO була передчасно припинено після попереднього аналізу, який показав, що ривароксабан  пов'язаний зі збільшенням смертності від усіх причин... >>>