Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
18.01.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

13.12.2019 14:00
Версія для друку
  • RSS

Революція в трансплантології серця. 

Команда  Університетської клініки Дьюка в Дареме, штат Північна Кароліна (США), використала новий метод, відомий як донорство після зупинки кровообігу (DCD), для трансплантації серця, взятого у донора, який переніс серцеву смерть. Науковці заявляють про початок клінічного випробування цього підходу.

Дослідники застосовували систему догляду за органами TransMedics (OCS) для перфузії теплою кров'ю серця, яке припинило битися. Серце залишалося на OCS, поки не було пересаджено в реціпієнта – військового ветерана із серцевою недостатністю і шлуночковими аритміями.

ДЗК відрізняється від традиційного методу трансплантації серця, при якому донора оголошують оголошений мертвим за смертю мозку, але серце продовжує битися.

Спеціалісти стверджують, що ця нова технологія може потенційно збільшити кількість донорів серця приблизно на 30%.

Науковці Австралії, Великобританії і Бельгії розробили програми трансплантації DCD, і в даний час в усьому світі вже провелося більше 100 операцій з пересадки серця  за допомогою цього підходу.

Сіднейська група дослідників повідомила про високе річне виживання при пересадці серця DCD у дорослих.

Раніше хірурги  зупиняли серце консервативним розчином і транспортували зазвичай тільки в льоді. Проблема з цим підходом полягає в тому, що в цьому процесі може розвинутися ішемія, яка робить серце непридатним для використання.

У технологіях відбулися деякі зміни, які дозволили науковцям модифікувати традиційний підхід з OCS, використовуючи пристрій, який дозволяє серцю лишатися теплим і продовжувати битися.

Після того, як серце було вилучене з тіла донора, воно обробляється консерваційним розчином, потім поміщається в OCS і перфузується, перезапускається, а потім проводять оцінювання, щоб переконатися, що воно життєздатне і досить здорове для трансплантації.

 

DCD є одним з етапом еволюції в методах трансплантації серця, хоча він використовувався протягом багатьох років під час трансплантології інших органів, таких як легені, печінка і нирки.

 

Для сімей донорів дана процедура більш прийнятна ніж коли, їм потрібно прийняти смерть свого родича при оголошенні смерті мозку, при наявності серцебиття.

Літературні посилання  знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Спостережне дослідження PLIT: зміни альбумінурії у пацієнтів з АГ та цукровим діабетом з легкою та помірною хронічною хворобою нирок.

Спостережне дослідження PLIT: зміни альбумінурії у пацієнтів з АГ та цукровим діабетом з легкою та помірною хронічною хворобою нирок. Антигіпертензивна терапія зменшує поширеність суб'єктів з альбумінурією, виявляючи значну різницю між різними комбінаціями... >>>

Фульмінантний міокардит

 Наукова заява Американської асоціації серця щодо ведення цієї патології... >>>