Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
30.09.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

26.06.2013 18:08
Версія для друку
  • RSS

Проект постанови Кабінету Міністрів України 

ПРОЕКТ

"Питання удосконалення реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

 

2. Установити, що:

 

1) лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою в межах кожної міжнародної непатентованої назви лікарського засобу з урахуванням відповідного дозування поділяються на три групи відшкодування їх вартості з урахуванням граничних постачальницько-збутових та торговельних (роздрібних) надбавок, встановлених пунктом 3 постанови Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 р. № 340 "Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою" (Офіційний вісник України, 2012 р., № 32, ст. 1197).

Перша група - лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, вартість яких підлягає повному відшкодуванню їх вартості.

Друга група - лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, вартість яких підлягає частковому відшкодуванню їх вартості.

Третя група - лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, вартість яких не підлягає відшкодуванню їх вартості.

2) дозволяється відшкодовувати вартість лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою з третьої групи лікарських засобів після декларування зміни їх оптово-відпускної ціни нижче встановленого Міністерством охорони здоров'я граничного рівня цін для лікарських засобів першої або другої групи;

3) через два місяці з дня оприлюднення Міністерством охорони здоров'я граничних рівнів оптово-відпускних цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, оптова торгівля ними здійснюється за цінами, що не перевищують зазначений граничний рівень;

4) реалізація залишків лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, які були поставлені в аптечну мережу за оптово-відпускними цінами, що перевищують їх граничний рівень, здійснюється протягом двох місяців з дня оприлюднення Міністерством охорони здоров'я граничних рівнів оптово-відпускних цін на лікарські засоби.

 

3. Міністерству охорони здоров'я за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі у місячний строк з дня набрання чинності цієї постанови затвердити порядок розрахунку граничного рівня оптово-відпускних цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою передбачивши урахування індексу споживчих цін на медикаменти для лікарських засобів, які зареєстровані (перереєстровані) в установленому порядку до 1 вересня 2012 року та порівняльних (референтних) цін на них за визначеними Міністерством охорони здоров'я критеріями.

 

4. Міністерству охорони здоров'я до 15 червня 2013 р.:

1) установити та оприлюднити на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, які зареєстровані (перереєстровані) в установленому порядку після 1 вересня 2012 року, граничні рівні оптово-відпускних цін та порівняльні (референтні) ціни на всі лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою станом на 1 червня 2013 року;

2) встановити рівні повного та/або часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою за визначеними Міністерством охорони здоров'я критеріями;

 

5. Державній службі України з лікарських засобів забезпечити:

1) здійснення державного контролю за дотриманням суб'єктами господарювання ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами, встановлених цією постановою вимог щодо рівня цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою та наявністю в аптечній мережі лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою першої та другої групи;

2) інформування аптечних закладів щодо встановлених граничних рівнів оптово-відпускних та порівняльних (референтних) цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, які підлягають відшкодуванню їх вартості.

6. Міністерству охорони здоров'я привести власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

 

http://www.moz.gov.ua

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin