Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
27.05.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

21.07.2014 09:35
Версія для друку
  • RSS

Про ідеальне і реальне 

Міністр охори здоров'я України про реалії сьогодення...Ні для кого не секрет, що у будь-якої революції є романтики, які заради вимріяних ідеалів йдуть на боротьбу і кладуть життя, а також прагматики, які користуючись усуненням диктаторів, з новими гаслами посідають їх місця, не викорінюючи суті режиму. Так само всім відомо, що унеможливити реванш режиму можна лише швидко і безповоротно змінивши систему, яка його рано чи пізно відтворює.

Україна мала шанс провести люстрацію всіх посадовців, змінити органи влади, справді оновитися і почати реформи. Перспектива появи поруч нової сильної європейської країни налякала Путіна і він вирішив принести сюди смерть і розруху. Кремлівська військова агресія, вторгнення в Україну загарбників, змусила всю прогресивну частину громадян фізично стати на захист Вітчизни, а переважну більшість громадян – допомагати захисникам матеріально, організаційно, морально. Всі зусилля народу скеровані на Схід задля збереження країни. Влада, як завжди, «гальмує».

І здавалося б, у такий відповідальний час не місце інтригам, превалюванню політичної доцільності, приватних чи бізнесових інтересів, хворобливим амбіціям, з’ясуванню стосунків, які, на жаль, продовжуються.

Кожен орган влади і всі вони разом мають працювати чітко, злагоджено, продуктивно, як працювала громада на Майдані. Зокрема у Медичній службі слово було вагомим, не треба було десять разів давати доручення і контролювати їх виконання, бо люди були свідомі своєї відповідальності за життя інших. Саме проблема злагодженості дій є на мій погляд ключовою. Політикум досі не консолідувався довкола ідеї розбудови якісно нової держави і продовжує грати у свої вузькопартійні ігри, пильнує приватні інтереси замішані на тіньовому бізнесі, підгрібає під себе старі та розбудовує власні кланові системи. Перефарбовування, маніпулювання ідеалами і зрада інтересів Майдану стають нормою життя псевдонародної політичної «еліти». На сьогодні ЖОДЕН!!!  очільник старої влади не покараний, ЖОДЕН!!! вбивця Небесної сотні не засуджений і не сидить у в'язниці!

Прийшовши з громадського сектору в здавалося б «новий» Уряд на посаду міністра, я був вражений тим, наскільки неповороткою є бюрократична державна машина, наскільки довго узгоджуються рішення перед їх затвердженням, наскільки сильно впливає політична доцільність на призначення керівних кадрів і їхню роботу, наскільки важко викорінити корупційного спрута з галузі. Інтриги, підкилимність, нечесність, підлабузництво, казнокрадство, власні інтереси серед теперішньої влади продовжують домінувати над інтересами суспільства та держави. На жаль змінилися (і то навіть не всі) виключно обличчя, а ненависна всім система продовжує процвітати. Добігти пошвидше до корита - знову стає пріоритетом.

Звісно, встановлення якісно нових правил гри навіть у мирний час – робота не одного місяця, а то й року. Що вже говорити про сьогоднішні реалії. Але ми неодмінно маємо зламати систему, запровадити у владі і суспільстві нові принципи та контролювати їх дотримання на всіх рівнях. Занадто довго і важко Україна йде до справжньої незалежності та демократії. Але настає момент істини – українська громада консолідується, стає дієвою і сильною. Переконаний ми здолаємо зовнішніх і внутрішніх ворогів та наведемо лад у себе вдома. Я точно ніколи не поступлюся своїми ідеалами.

СЛАВА УКРАЇНІ!

http://blogs.ukrinform.gov.ua/blog/oleg-musiy/pro-idealne-i-realne

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Могут ли блокаторы РААС защитить от COVID-19?

Могут ли блокаторы РААС защитить от COVID 19? Данные 10 000 пациентов со всей территории Соединенных Штатов, которые дали положительный результат... >>>

Антигіпертензивна терапія і деменція.

 

Зниження АТ пов'язано з 7% зниженням рівня когнітивних порушень... >>>