Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
17.10.2018

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

21.07.2014 09:35
Версія для друку
  • RSS

Про ідеальне і реальне 

Міністр охори здоров'я України про реалії сьогодення...Ні для кого не секрет, що у будь-якої революції є романтики, які заради вимріяних ідеалів йдуть на боротьбу і кладуть життя, а також прагматики, які користуючись усуненням диктаторів, з новими гаслами посідають їх місця, не викорінюючи суті режиму. Так само всім відомо, що унеможливити реванш режиму можна лише швидко і безповоротно змінивши систему, яка його рано чи пізно відтворює.

Україна мала шанс провести люстрацію всіх посадовців, змінити органи влади, справді оновитися і почати реформи. Перспектива появи поруч нової сильної європейської країни налякала Путіна і він вирішив принести сюди смерть і розруху. Кремлівська військова агресія, вторгнення в Україну загарбників, змусила всю прогресивну частину громадян фізично стати на захист Вітчизни, а переважну більшість громадян – допомагати захисникам матеріально, організаційно, морально. Всі зусилля народу скеровані на Схід задля збереження країни. Влада, як завжди, «гальмує».

І здавалося б, у такий відповідальний час не місце інтригам, превалюванню політичної доцільності, приватних чи бізнесових інтересів, хворобливим амбіціям, з’ясуванню стосунків, які, на жаль, продовжуються.

Кожен орган влади і всі вони разом мають працювати чітко, злагоджено, продуктивно, як працювала громада на Майдані. Зокрема у Медичній службі слово було вагомим, не треба було десять разів давати доручення і контролювати їх виконання, бо люди були свідомі своєї відповідальності за життя інших. Саме проблема злагодженості дій є на мій погляд ключовою. Політикум досі не консолідувався довкола ідеї розбудови якісно нової держави і продовжує грати у свої вузькопартійні ігри, пильнує приватні інтереси замішані на тіньовому бізнесі, підгрібає під себе старі та розбудовує власні кланові системи. Перефарбовування, маніпулювання ідеалами і зрада інтересів Майдану стають нормою життя псевдонародної політичної «еліти». На сьогодні ЖОДЕН!!!  очільник старої влади не покараний, ЖОДЕН!!! вбивця Небесної сотні не засуджений і не сидить у в'язниці!

Прийшовши з громадського сектору в здавалося б «новий» Уряд на посаду міністра, я був вражений тим, наскільки неповороткою є бюрократична державна машина, наскільки довго узгоджуються рішення перед їх затвердженням, наскільки сильно впливає політична доцільність на призначення керівних кадрів і їхню роботу, наскільки важко викорінити корупційного спрута з галузі. Інтриги, підкилимність, нечесність, підлабузництво, казнокрадство, власні інтереси серед теперішньої влади продовжують домінувати над інтересами суспільства та держави. На жаль змінилися (і то навіть не всі) виключно обличчя, а ненависна всім система продовжує процвітати. Добігти пошвидше до корита - знову стає пріоритетом.

Звісно, встановлення якісно нових правил гри навіть у мирний час – робота не одного місяця, а то й року. Що вже говорити про сьогоднішні реалії. Але ми неодмінно маємо зламати систему, запровадити у владі і суспільстві нові принципи та контролювати їх дотримання на всіх рівнях. Занадто довго і важко Україна йде до справжньої незалежності та демократії. Але настає момент істини – українська громада консолідується, стає дієвою і сильною. Переконаний ми здолаємо зовнішніх і внутрішніх ворогів та наведемо лад у себе вдома. Я точно ніколи не поступлюся своїми ідеалами.

СЛАВА УКРАЇНІ!

http://blogs.ukrinform.gov.ua/blog/oleg-musiy/pro-idealne-i-realne

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Ривароксабан при транскатетерній заміні аортального клапана.

Дослідження GALILEO була передчасно припинено після попереднього аналізу, який показав, що ривароксабан  пов'язаний зі збільшенням смертності від усіх причин... >>>

Як захистити серцево судинну систему при ЦД?

Обнадійливі результати нового дослідження...

  >>>