Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
28.09.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

12.06.2013 19:23
Версія для друку
  • RSS

Постанови Кабінету Міністрів України від 12 червня 2013 року. 

12 червня 2013 року Кабінет Міністрів України прийняв постанови «Питання удосконалення реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою» та «Про внесення змін до Порядку часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою».12 червня 2013 року Кабінет Міністрів України прийняв постанови «Питання удосконалення реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою» та «Про внесення змін до Порядку часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою».

Вказані нормативні документи покликані сприяти поширенню пілотного проекту щодо державного регулювання цін на лікарські засоби для гіпертонічної хвороби, який майже рік діє у нашій державі і в результаті комплексних заходів додатково залучив до лікування на гіпертонію близько 2,5 млн хворих. Крім того, вони спрямовані на зменшення кількості тяжких наслідків гіпертонічної хвороби, таких як інфаркти та інсульти, та наближення показника лікування хворих на гіпертонічну хворобу до середньоєвропейського рівня.

Розроблені МОЗ України постанови дозволяють застосовувати нові підходи до методики розрахунку граничного рівня оптово-відпускних цін та порівняльних референтних цін на лікарські засоби, які підлягають повному або частковому відшкодуванню чи не підлягають відшкодуванню взагалі (високовартісні лікарські засоби).

Дія прийнятих постанов також розширює перелік лікарських засобів, на які поширюється дія Пілотного проекту, комбінованими лікарськими засобами та Ацетилсаліциловою кислотою, що має збільшити коло пацієнтів з гіпертонічною хворобою.

Відповідно до постанов, розпорядники субвенцій за місцевими бюджетами, матимуть можливість самостійно визначати розпорядників районного рівня, що залучатиме ширше коло аптечних закладів для забезпечення ліками хворих на гіпертонію, особливо в сільській місцевості.

Прийняті Урядом рішення дозволять досягнути основної мети Пілотного проекту — зниження вартості препаратів для лікування артеріальної гіпертензії, збільшення частки доступних та ефективних кардіологічних препаратів на українському фармацевтичному ринку і, як наслідок, значне збільшення числа гіпертоніків, які постійно приймають ефективні гіпотензивні препарати за рекомендацією лікаря.

Прес-служба МОЗ

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin