Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
27.05.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

03.05.2019 12:19
Версія для друку
  • RSS

Оптимізація призначення терапії статинами. 

Оптимізація призначення статинотерапії.В сучасних американських рекомендаціях рекомендується спільно приймати рішення (СПР) щодо призначення статинів для профілактики серцево-судинних подій у пацієнтів з кардіоваскулярним ризиком. У новому дослідження науковці прагнули розробити інструментарій  для полегшення СПР, так званий документ «Допомога при виборі статинів» (SCCA).

Дослідники провели багаторівневі і змішані методи (опитування, співбесіда, спостереження, фокус-група) характеристики 3 систем охорони здоров'я (n = 86, 84 і 26 лікарів первинної медичної допомоги), і оцінки їх відношення до майбутнього впровадження SCCA. Спеціалісти у своєму аналізі об'єднали дані з області кінцевих результатів реалізації ( доцільність, доречність і прийнятність) та  охарактеризували і класифікували роботу, виконану для реалізації SCCA. У дослідженні використовувалося: опитування лікарів, щомісячні звіти Google Analytic про використання SCCA за IP-адресою системи охорони здоров'я в цілому та відповідно до кількості лікарів первинної медичної допомоги і оцінку  зусиль зацікавлених сторін щодо впливу на результати через 6 і 18 місяців. Після оцінки типів і впливу роботи науковці розробили багатокомпонентний інструментарій.

На початковому етапі всі три контексти відрізнялися щодо здійсненності, прийнятності та доцільності реалізації. Робота по впровадженню цього інструменту SCCA була розподілена складним і взаємозалежним чином для оптимізації цих областей. Отримана програма включає самооцінку, призначену для того, щоб виявляти зацікавлені сторони при розгляді ранньої роботи по впровадженню SCCA; вебінари, керівництва по інтеграції, відео-демонстрації і керівництво для команди розробників, націлені на підтримку цієї роботи.

Внаслідок проведеного аналізу науковцям вдалося розробили багатокомпонентну програму для полегшення розширення і поширення прихильності до статинотерапії в клінічних умовах.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Могут ли блокаторы РААС защитить от COVID-19?

Могут ли блокаторы РААС защитить от COVID 19? Данные 10 000 пациентов со всей территории Соединенных Штатов, которые дали положительный результат... >>>

Антигіпертензивна терапія і деменція.

 

Зниження АТ пов'язано з 7% зниженням рівня когнітивних порушень... >>>