Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
26.02.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

03.07.2019 15:28
Версія для друку
  • RSS

Оптимальний АТ при цукровому діабеті 

Питання оптимального артеріального тиску (АТ) у пацієнтів з цукровим діабетом залишається спірним. Науковці досліджували  переваги і ризики посиленої антигіпертензивної терапії при цукровому діабеті та їх вплив  на вихідний АТ або ризик серцево-судинних захворювань (ССЗ).

У дослідження ADVANCE булдо включено 10 948 чоловік з цукровим діабетом з помірним або високим кардіоваскулярним ризиком. Спеціалісти порівнювали результати комбінованого лікування периндоприл-індапамідом з плацебо. Протягом 4,3 років спостереження лікування медикаментами в порівнянні з плацебо знижувало смертність і основні судинні (макрососудинні або мікросудинні) події. Не було виявлено відмінностей в цих ефектах, незалежно від вихідного систолічного артеріального тиску (що оцінювався до <120 мм рт. ст.,р, 0,85), діастолічного АТ (що оцінюється до <70 мм рт. ст.,р = 0, 49) або від 10 -річного ризику розвитку серцево-судинних захворювань становив ≥20% або <20% (P = 0,08). Припинення лікування через кашель або гіпотонію / головокружіння також було статистично несуперечливим по підгрупах, що визначаються вихідним рівнем АТ і ризиком серцево-судинних захворювань (всі P ≥ 0,08).

Науковці зазначають, що дорослі з цукровим діабетом виграють від більш інтенсивного лікування АТ, хоча деякі рекомендації в даний час не рекомендують такий підхід.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Прогнозування ризику постінсультної кардіопатії

Попередні результати дослідження ARCADIA... >>>

Нові спеціалізіції на кафедрі кардіології.

Нові спеціалізіції на кафедрі кардіології. Спеціалізація з електрофізіології - аритмології та спеціалязація з інтервенаційної кардіології... >>>