Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
24.02.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

01.09.2015 16:16
Версія для друку
  • RSS

Новини конгресу Європейського товариства кардіологів: дослідження BACC. 

Згідно з результатами дослідження високочутливий тропоніновий тест дозволяє з високою точністю за 1 годину виключити діагноз інфаркту міокарду...Високочутливий тест на #тропонін І володіє високою чіткістю у виключенні інфаркту міокарду (ІМ) у пацієнтів із загрудинним болем. При цьому необхідний для вирішення питання час скорочений до 1 години. Також було виявлено кращу, ніж в інших дослідженнях до цього, позитивну предиктивну здатність. Вказані результати були отримані в дослідженні #BACC, представленому на конгресі Європейського товариства кардіологів.  

Найбільшою перевагою нових високочутливих тестів є скорочення часу, необхідного для вирішення питання про подальшу тактику ведення пацієнта, до 1 години від моменту поступлення. Так, якщо тест при поступленні і через 1 годину є негативним, пацієнт може бути виписаний. Це є істотним покращенням звичайних тропонінових тестів, при використанні яких необхідно повторювати дослідження через 3 години.

В новому високочутливому тесті також використовуються набагато менші граничні значення позитивного результату. В поточному дослідженні використовувалось значення 6 нг/л і зміна на 12 нг/л між двома тестуваннями для позитивного результату, в той час як в традиційних тестах використовується граничне значення на рівні 27 нг/л.

В дослідження BACC було включено 1045 пацієнтів (середній вік склав 65 років) з гострим загрудинним болем, які були доставлені у відділення невідкладної допомоги з підозрюваним гострим інфарктом міокарду.

Надалі пацієнтам проводили тестування як за звіичайною 3-годинною методикою, так і за допомогою високочутливого тестування з проміжком в 1 годину.

Виходячи з результатів стандартного тестування 184 пацієнтам було встановлено діагноз #ГІМ, і вони були залишені в клініці, в той час як останніх виписали.

Порівнюючи результати обох діагностичних підходів дослідники вирахували оптимальне граничне значення тропоніну І для виключення діагнозу інфаркту міокарду, яке склало 6 нг/л.

Діагностичний алгоритм надалі був підтверджений в двох незалежних дослідженнях (ADAPT і APACE), які включали 4009 пацієнтів із загрудинним болем і підозрою на ГІМ. Було показано, що негативне предиктивне значення тесту складає від 99.2% до 99.7%, а позитивне предиктивне значення – від 80.4% до 81.5%.

#troponin, #AMI, #ESC

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Прогнозування ризику постінсультної кардіопатії

Попередні результати дослідження ARCADIA... >>>

Нові спеціалізіції на кафедрі кардіології.

Нові спеціалізіції на кафедрі кардіології. Спеціалізація з електрофізіології - аритмології та спеціалязація з інтервенаційної кардіології... >>>