Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
30.09.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

17.03.2015 13:49
Версія для друку
  • RSS

Новини конгресу Американського коледжу кардіологів: дослідження MATRIX. 

Автори оцінювали різні доступи при проведенні ПКВ і застосування бівалірудину у порівнянні з нефракційованим гепарином...На конгресі Американського коледжа кардіологів представлені 2 аналізи, які є частиною дослідження #MATRIX, метою яких була оцінка стратегій зменшення масивних кровотеч і смертності у пацієнтів з гострим коронарним синдромом (ГКС).

В першому дослідженні було виявлено значне зменшення ризику кровотеч і смертності у пацієнтів з #ГКС, яким проводилась коронароангіографія і перкутанне коронарне втручання (#ПКВ) з трансрадіальним доступом у порівнянні з трансфеморальним.

В цьому дослідженні взяли участь 8404 пацієнтів з 78 медичних центрів Італії, Нидерландів, Іспанії і Швеції. За результатами виявилось, що у пацієнтів групи трансрадіального доступу відмічається менша кількість основних неблагоприємних кардіальних подій (MACE) – на рівні 8.8%, у порівнянні з трансфеморальним досупом – 10.3%. Автори відмічають, що при трансрадіальному доступі у порівнянні з трансфеморальним також зменшується кількість масивних кровотеч і менше випадків смерті-від-всіх-причин, хоча рівні повторних ГКС і #інсульт’ів не відрізняються.

Клінічні кінцеві точки: MATRIX


Кінцеві точки

Трансрадіальний доступ, n=4197 (%)

Трансфеморальний доступ, n=4207 (%)

P

MACE

8.8

10.3

0.031*

Сумарні негативні клінічні події

Net adverse clinical events

9.8

11.7

0.009

Смерть-від-всіх причин

1.6

2.2

0.045

ІМ

7.2

7.9

0.20

Інсульт

0.4

0.4

1.00

BARC 3 кровотеча

1.3

2.1

0.0098

BARC 5 кровотеча

0.2

0.3

0.82

BARC 3 чи 5 кровотеча

1.6

2.3

0.013

15% відносне зниження ризику MACE не досягло встановленого рівня значущості α 2.5%

В другому дослідженні було виявлено, що застосування бівалірудину у пацієнтів з ГКС, яким проводиться ангіопластика, не асоційоване з достовірним покращенням ризику кардіальних подій чи комбінації кардіальних подій і кровотеч, у порівнянні зі стандартними підходами. Однак при застосуванні бівалірудину було відмічено достовірне зниження ускладнень і смертності, пов’язаних з кровотечами.

В дане рандомізоване дослідження було включено 7200 пацієнтів з ГКС, яким проводилась ангіопластика. Пацієнти отримували або бівалірудин, або стандартну терапію – нефракційований #гепарин. Виявилось, що застосування #бівалірудин’у асоційоване з достовірно меншою смертністю, вірогідно завдяки зменшенню рівня ускладнень, пов’язаних з кровотечами біля місця доступу – які виникли у 1.7% пацієнтів у порівнянні з 2.3% пацієнтів групи стандартної допомоги.

#PCI, #bivalirudin, #bleeding

Адаптовано з Medscape Cardiology, www.acc.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin