Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
24.04.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

03.10.2018 15:23
Версія для друку
  • RSS

Нові рекомендації ESC з артеріальної гіпертензії. 

Нові рекомендації ESC / ESH з артеріальної гіпертензії 2018 року були повністю представлені на Конгресі Європейського товариства кардіологів (ESC) 2018.

Цілі АТ при лікуванні були знижені до систолічного артеріального АТ менше 130 мм рт. ст. для пацієнтів молодше 65 років і менше 140 мм рт. ст. для літніх пацієнтів. Цільовий діастолічний артеріальний тиск становить тепер 80 мм рт. ст.

Європейська асоціація кардіологів рекомендує починати лікування пацієнтів з гіпертонією з двокомпонентної терапії в одній  таблетці, це повинно поліпшити як прихильність, так і результати.

Спеціалісти стверджують, що  принаймні 80% пацієнтів з гіпертонічною хворобою в Європі, які повинні були перейти на подвійну гіпотензивну терапію, залишаються на одному препараті.

Рекомендація використовувати комбіновану медикаментозну терапію з однією пігулкою спрямована на те, щоб змінити підхід клініцистів до лікування.

Спеціалісти звертають увагу, що починати лікування гіпертонічної хвороби одним препаратам у більшості пацієнтів досить марно, тому що не завжди вдається досягти  контролю АТ.

Медикаментозне лікування може бути розглянуто в пацієнтів з високим нормальним артеріальним тиском, що визначаються від 130 до 139 мм рт. ст. / 85 до 89 мм рт. ст., якщо вони мають високий серцево-судинний ризик, особливо з захворюваннями коронарних артерій.

Раніше терапія, що знижує рівень артеріального тиску не рекомендувалася для цієї групи пацієнтів.

Для більшості пацієнтів молодше 65 років рекомендований рівень АТ становить від 120 до 129 мм рт. ст., тоді як для осіб 65 років і старше він становить від 130 до 39 мм рт. ст.

В даний час рекомендується, щоб пацієнти у віці від 65 до 80 років отримували гіпотензивну терапію та зміну способу життя, якщо їх систолічний артеріальний тиск становить від 140 до 159 мм рт. ст., і лікування добре переноситься.

Пацієнти старше 80 років також повинні отримувати гіпотензивну терапію до цільового рівня АТ від 130 до 139 мм рт.ст., за умови, що лікування добре переноситься, тільки один похилий вік не є достатньою передумовою для відмови від терапії.

Рівень діастолічного артеріального тиску також був знижений з початку 2013 року, до < 80 мм рт. ст. у всіх пацієнтів, незалежно від рівня ризику або наявності супутніх захворювань.

Нові рекомендації намагаються спростити алгоритм лікування гіпертонії, та  в якості першої лінії  відмічають  інгібітори АПФ або блокатори рецепторів ангіотензину (БРА) в поєднанні з блокаторами кальцієвих каналів і / або тіазидними або тіазидоподібними сечогінними препаратими.

Новим в даному  документі 2018 року,  є додавання низьких доз спіронолактона до існуючого лікуванню або подальшої терапії діуретиками, для пацієнтів, у яких гіпертонія залишається резистентною.

Також рекомендується більш широке використання амбулаторного контролю АТ або моніторинг  АТ на дому. Цей підхід слід розглянути у пацієнтів, в яких підозрюють гіпертонію «білого халату» або  при прихованих гіпертензіях.

У документі наголошується на необхідності здорового способу життя для всіх пацієнтів, незалежно від артеріального тиску, включаючи обмеження солі, помірність алкоголю, здорове харчування, регулярні фізичні вправи, контроль ваги і припинення паління.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin