Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
14.04.2021

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

14.08.2015 15:56
Версія для друку
  • RSS

На тлі якого захворювання ОКС у даного хворого? 

Запитання: На тлі якого захворювання ОКС у даного хворого?

Хворий 40 років, поступив по ШМД у важкому стані, зі скаргами (на момент виклику ШМД) на "саднение", а потім "печіння" в грудях, що супроводжувалося задишкою, слабкістью. Погіршення за 1.5 години до виклику, з'явилося після навантаження. Після надання допомоги бригадою СП-морфій, фентаніл.діазепам-больові відчуття куповані, помірна, одишка. На ЕКГ повна блокада ЛНПГ, шлункова екстрасістолія. Під час транспортування двічі пароксизм ФП з явищами шоку, еффектівная кардіоверсія. На коронарографії -правий ТТК, стовбур ЛКА не змінений, ПМЖВ НЕ зіменена. ОВ слабо развінута. ПКА добре розвинена, ЗМЖВ не змінена. ЗБВ окклюзована У дист. сегменті, кровоток TIMI 0.-реканалізація-стетіроване.

I тропонин - негативні., Потім 22.7нг / мл, 16.32. ОАК, ОАМ без значущих змін, біохім.ісслед.- помірна гіпопротеїнемія-56.4, гіпоальбумінемія-33.7

ЭХОКС (Ч/З 15Ч. ОТ ПОСТ.) ЛП-3.7,ПП-3.15-3.98,ПЖ-2.45,ЛЖкдр-5.51,ФВ-26%.миокард не утолщен.выраженная гипокинезия МЖП и ЗСЛЖ.Клапанные структуры без особенностей,легочная гипертензия не выявлена,вобл.средней трети МПП сброс слева направо.

З уточн.анамнеза - задишка втечение півроку після переніс ГРВІ (хворів 3 ТИЖНЯ-3 АНТИБІОТИКА) .ЕКГ в той період ПБ ЛНПГ.желудочковая бігемінія.

Сімейний анамнез - у віці 40 років помер батько - за свідоцтвом про смерті- "міокардіт фідлеревський" .До смерті протягом 4 років скаржився на задишку, лікувався в стаціонарах (1973-78 .р.) На ЕКГ ПБ ЛНПГ, ЖЕС, пароксизми ФП.

Шевченко Вадим Владимирович

 

Відповідь: Вельмишановний Вадиме Володимировичу! Ваш клінічний випадок розбирається в розділі "ФОРУМ", а також на Facebook WebCardio.org

 

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми