Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
24.04.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

02.10.2012 18:22
Версія для друку
  • RSS

Львівський обласний державний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр 

Львівський обласний державний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр створений у 1995 р.Львівський обласний державний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр створений у 1995 р. Підпорядкований Головному управлінню охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації .

Головний лікар – Павлик Степан Степанович.

В кардіоцентрі функціонують 4 стаціонарні відділення на 220 ліжок, з них 60 ліжок інфарктного відділення з палатою інтенсивної терапії на 8 ліжок, та 3 кардіологічні на 160 ліжок . Працюють відділення функціональної діагностики, клініко- діагностична лабораторія, диспансерне відділення, рентгенкабінет, кабінет рентгенопераційної.

Метою діяльності центру є забезпечення в повному обсязі висококваліфікованої і спеціалізованої стаціонарної та консультативно-діагностичної допомоги населенню.

Центр надає діагностично-лікувальну допомогу населенню.

Центр користується правом для завершення діагностичного процесу і проведення спеціалізованого лікування, забезпечує організаційно-методичну та консультативну допомогу лікувально-профілактичним установам області.

Центр співпрацює з науковими та науково-дослідними установами охорони здоров’я, медичними товариствами, приймає участь у науково-практичних семінарах , конференціях, організовує та проводить курси підвищення кваліфікації і стажування лікарів на базі центру.

У центрі працюють 5 Заслужених лікарів України:

- Степан Павлик – головний лікар

- Роман Манастирський - заступник головного лікаря з оргметодроботи

- Леся Антоненко - завідувач І-го кардіологічного відділення

- Володимир Черкавський - завідувач інфарктного відділення

- Андрій Стернюк – лікар І-го кардіологічного відділення

Адреса: вул. Кульпарківська, 35

тел./ факс: 238-30-87, 238-33-41

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin