Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
17.10.2018

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

02.10.2012 18:22
Версія для друку
  • RSS

Львівський обласний державний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр 

Львівський обласний державний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр створений у 1995 р.Львівський обласний державний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр створений у 1995 р. Підпорядкований Головному управлінню охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації .

Головний лікар – Павлик Степан Степанович.

В кардіоцентрі функціонують 4 стаціонарні відділення на 220 ліжок, з них 60 ліжок інфарктного відділення з палатою інтенсивної терапії на 8 ліжок, та 3 кардіологічні на 160 ліжок . Працюють відділення функціональної діагностики, клініко- діагностична лабораторія, диспансерне відділення, рентгенкабінет, кабінет рентгенопераційної.

Метою діяльності центру є забезпечення в повному обсязі висококваліфікованої і спеціалізованої стаціонарної та консультативно-діагностичної допомоги населенню.

Центр надає діагностично-лікувальну допомогу населенню.

Центр користується правом для завершення діагностичного процесу і проведення спеціалізованого лікування, забезпечує організаційно-методичну та консультативну допомогу лікувально-профілактичним установам області.

Центр співпрацює з науковими та науково-дослідними установами охорони здоров’я, медичними товариствами, приймає участь у науково-практичних семінарах , конференціях, організовує та проводить курси підвищення кваліфікації і стажування лікарів на базі центру.

У центрі працюють 5 Заслужених лікарів України:

- Степан Павлик – головний лікар

- Роман Манастирський - заступник головного лікаря з оргметодроботи

- Леся Антоненко - завідувач І-го кардіологічного відділення

- Володимир Черкавський - завідувач інфарктного відділення

- Андрій Стернюк – лікар І-го кардіологічного відділення

Адреса: вул. Кульпарківська, 35

тел./ факс: 238-30-87, 238-33-41

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Ривароксабан при транскатетерній заміні аортального клапана.

Дослідження GALILEO була передчасно припинено після попереднього аналізу, який показав, що ривароксабан  пов'язаний зі збільшенням смертності від усіх причин... >>>