Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
26.02.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

01.07.2019 10:51
Версія для друку
  • RSS

Консенсусні рекомендації щодо ведення пацієнтів з серцевою недостатністю: втручання, пристрої та стратегії введення пацієнтів. 

Рекомендовано направляти пацієнтів з СН і вторинною (тобто функціональною) мітральною регургітацією в багатопрофільну групу по СН, яка буде розробляти тактику подальшого лікування таких пацієнтів.

Пацієнтам із СН і підозрою на нічне апное, рекомендується пройти спеціалізоване дослідження сну з  визначенням його генезу.

Рекомендовано, щоб пацієнти із СН зі зниженою ФВ були включені в програму кардіореабілітації з фізичними вправами, для зниження ризику госпіталізації з приводу СН.

Для пацієнтів з прогресуючою СН, які розглядаються для імплантації пристрою HeartMate - LVAD, слід розглянути пристрій HeartMate III, а не HeartMate II.

Абляцію легеневих вен можна розглянути у пацієнтів з СН і симптоматичною пароксизмальною ФП, якщо пароксизми викликають неприємні симптоми, незважаючи на застосування рекомендованої фармакологічної і апаратної терапії.

Рішення консенсусу полягає в тому, що можна розглянути можливість не імплантувати ІКД пацієнтам з неішемічною СН зі зниженою Фву таких випадках: а) у віці> 70 років, б) наявні виражені симптоми (NYHA III / IV) або в) пацієнти мають захворювання з прогнозованою невеликою тривалістю життя (наприклад, важке захворювання легенів або ХХН стадії IV).

Аблація легеневих вен  при  персистуючій ФП може розглядатися у пацієнтів з СН зі зниженою ФВ, у яких є імплантований пристрій (для запобігання брадикардії; ІКД), якщо вважається ймовірним досягнення і підтримання синусового ритму, особливо якщо початок ФП було пов'язано з погіршенням симптомів СН.

Зниження мітральної регургітації з використанням пристрою MitraClip може бути розглянуто для пацієнтів з СН зі зниженою ФВ, які відповідають критеріям відбору COAPT.

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Прогнозування ризику постінсультної кардіопатії

Попередні результати дослідження ARCADIA... >>>

Нові спеціалізіції на кафедрі кардіології.

Нові спеціалізіції на кафедрі кардіології. Спеціалізація з електрофізіології - аритмології та спеціалязація з інтервенаційної кардіології... >>>