Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
16.07.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

08.07.2015 13:16
Версія для друку
  • RSS

Індекс коронарного кальцію в предикції смертності. 

Автори оцінювали рівні смертності-від-всіх-причин в залежності від вираженості кальцифікації коронарних артерій...Результати нового дослідження показали, що вираженість кальцифікації коронарних артерій є чітким предиктором 15-річної смертності у безсимптомних осіб.

Було виявлено, що показник 15-річної смертності-від-всіх-причин у осіб без кальцифікації коронарних артерій склав 3%, а серед учасників з показником кальцифікації коронарних артерій від 1000 і більше відповідний показник склав 28% (P<0.001).

Дане дослідження базувалось на попередніх повідомленнях про те, що значення показника кальцифікації коронарних артерій має прогностичне значення. В багатьох дослідженнях було виявлено, що у пацієнтів з великими показниками кальцифікації коронарних артерій відмічається зростання ризику погіршення клінічних наслідків. Однак переважна більшість з таких досліджень були відносно короткотривалими.

Особливістю даного дослідження, в якому взяли участь 9715 дорослих осіб, є 15-річний період спостереження. До того ж, використання в якості кінцевої точки смертності-від-всіх-причин розширює дослідження за межі традиційної оцінки наслідків серцево-судинних захворювань і додає окремий компонент до потенційного підрахунку ризику.

Автори зазначають, що отримані дані не свідчать про необхідність лікування пацієнтів з високими показниками кальцифікації коронарних артерій. Однак отримані дані можуть бути використані для подальшої дискусії щодо доцільності рутинного визначення кальцифікації коронарних артерій і його потенційної користі.

#атеросклероз, #ІКК, #CAC, #atherosclerosis

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin