Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
30.11.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

21.12.2018 12:24
Версія для друку
  • RSS

Фторхінолони при серцево-судинній патології. 

Адміністрація по контролю за продуктами і ліками в США (FDA) попереджає про те, що використання фторхінолонів може збільшити ризик розвитку аневризми аорти.

Агентство закликає медичних працівників уникати призначення цих антибіотиків пацієнтам з аневризмою аорти або з підвищеним ризиком її виникненням, таким як атеросклеротичні захворювання периферичних судин, гіпертонія, деякі генетичні стани, такі як синдром Марфана і синдром Елерса-Данлоса, а також людям похилого віку.

Спеціалісти стверджують, що у пацієнтів в два рази вище ймовірність виникнення та  розшарування аневризми аорти при призначенні фторхинолонів. Для пацієнтів з аневризмою аорти або з ризиком виникнення аневризми аорти користь від антибіотиків цієї групи не перевищує цей ризик, і слід розглянути альтернативне лікування.

Попередження FDA основане на даних про побічні ефекти цих препаратів та на результатах чотирьох нових дослідженнях, що показують підвищений ризик виникнення аневризми або розшарування аорти, пов'язаних з використанням фторхінолонів, що може привести до небезпечної кровотечі або навіть смерті.

Основна причина цього підвищеного ризику не визначена. Фоновий ризик аневризми аорти також може варіюватися в залежності від населення - від дев'яти випадків / 100 000 чоловік / рік в загальній популяції до 300 випадків / 100 000 чоловік / рік у осіб з найвищим ризиком.

Рекомендується  лікарям зарезервувати фторхінолони тільки для небезпечних для життя бактеріальних інфекцій.

Проте, для деяких пацієнтів, переваги фторхінолонів можуть як і раніше переважувати над ризиками для лікування серйозних бактеріальних інфекцій, таких як пневмонія або внутрішньочеревні інфекції, але існують інші серйозні ризики, пов'язані з цими препаратами, які необхідно ретельно зважувати при розгляданні їх використання.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Вплив фінеренону на серцево-судинні захворювання при цукровому діабеті.

Нестероїдний антагоніст мінералокортикоїдних рецепторів позитивно впливає на пацієнтів з ЦД 2 типу та хронічною хворобою нирок, із ССЗ або без них ...

  >>>

Значення гіполіпідемічної терапії у літніх пацієнтів.

Чи варто призначати статини пацієнтам 75 років і старше?

  >>>