Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
20.01.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

30.11.2013 01:07
Версія для друку
  • RSS

EUROASPIRE IV в Украине. В режиме on-line 18 медицинских вузов Украины, врачи Казахстана, Узбекистана, Белоруссии, России, Грузии приняли участие в работе над улучшением вторичной профилактики сердечно-сосудистых заболеваний. 

29 листопада на базі НМАПО імені П. Л. Шупика відбулась міжнародна відеоконференція в режимі он-лайн «Результати EUROASPIRE IV: покращення профілактики серцево-судинних захворювань в Україні» за участю 10 вищих медичних навчальних закладів України, а також лікарів з Білорусії, Грузії, Казахстану, Росії, Узбекистану тощо.

«Важливими факторами, що впливають на показники інвалідності і смертності, є організація своєчасної кваліфікованої ургентної та поетапної медичної допомоги хворим із ускладненнями від серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань, включаючи інтервенційні і хірургічні втручання, а також фізичну і психологічну реабілітацію. Проте, головними чинниками, які впливають на зменшення поширеності і ускладнень серцево-судинних захворювань, є заходи первинної профілактики, в основу яких сьогодні покладені популяційні стратегії, що визначені в Європейських рекомендаціях щодо формування здорового способу життя. Знаковим є той факт, що сьогоднішній захід відбувся у рік, що за ініціативою ЮНЕСКО оголошений «роком Амосова» – зазначив під час он-лайн зв’язку зі студією заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Толстанов.

Метою відеоконференції була імплементація європейських принципів профілактики серцево-судинних захворювань в українське суспільство та інформаційний простір. У дослідженні EUROASPIRE IV взяли участь 26 країн, зокрема Німеччина, Франція, Великобританія, Іспанія, Фінляндія, Польща; з країн пострадянського простору — Литва, Латвія, Російська Федерація та Україна.

«Вперше для участі в даному дослідженні була запрошена наша країна, що продемонструвало довіру європейської спільноти кардіологів до українських лікарів. Такий високий міжнародний рівень учасників зазначеного заходу підкреслює надзвичайну актуальність цієї проблеми для людства в цілому та дає реальну надію на якнайшвидший результат щодо пошуку шляхів покращення профілактики серцево-судинних захворювань у всьому світі та в Україні», – відзначив ректор НМАПО імені П. Л. Шупика, академік НАМН України, професор Юрій Вороненко.

 

Довідково

 

У відеоконференції взяли участь провідні світові вчені: засновник і екс-президент Європейської асоціації профілактики і реабілітації професор Девід Вуд, Голова виконавчого комітету EUROASPIRE IV доктор Корнелія Котсева, Голова секції епідеміології кардіоваскулярних захворювань Інституту клінічної і експериментальної медицини Чеської республіки професор Ян Брутанс, Національний координатор EUROASPIRE IV у Польщі, професор Ягеллонського університету Анджей Пайак, віце-президент Національного товариства профілактичної кардіології Російської Федерації професор Нана Погосова.

 

Прес-служба МОЗ України

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Спостережне дослідження PLIT: зміни альбумінурії у пацієнтів з АГ та цукровим діабетом з легкою та помірною хронічною хворобою нирок.

Спостережне дослідження PLIT: зміни альбумінурії у пацієнтів з АГ та цукровим діабетом з легкою та помірною хронічною хворобою нирок. Антигіпертензивна терапія зменшує поширеність суб'єктів з альбумінурією, виявляючи значну різницю між різними комбінаціями... >>>

Фульмінантний міокардит

 Наукова заява Американської асоціації серця щодо ведення цієї патології... >>>