Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
27.05.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

25.04.2019 15:21
Версія для друку
  • RSS

Артеріальна гіпертензія у дітей. 

 

Артеріальна гіпертензія у дітей.

Результати попереднього порівняння  американських рекомендацій щодо артеріальної гіпертензії 2017 року, показали, що число дітей з підвищеним АТ значно збільшиться відповідно до нових критеріїв.

Науковці зазначають, що тепер більше дітей буде визначено до групи  більш високого ризику розвитку серцевих захворювань в дорослому віці.

Проаналізувавши дані про майже 4000 дорослих , у яких підвищення АТ було зареєстровано в дитинстві, дослідники прийшли до висновку, що нові рекомендації дозволили б краще ідентифікувати дітей, у яких згодом, у дорослому віці буде АГ, гіпертрофія ЛШ і метаболічний синдром.

Діти, які віднесені до групи АГ, також можуть мати збільшений ризик раптових кардіоваскулярних подій. На відміну від дорослих, у яких є певні порогові значення артеріального тиску для діагностики артеріальної гіпертензії, обмеження щодо високого артеріального тиску у дітей залежать від їх віку, статі.

Попередні рекомендації були складені на основі даних всіх дітей, включаючи дітей з надмірною вагою і ожирінням, що призвело до більш високих нормальних рівнів АТ, ніж в нових таблицях, які виключають інформацію про дітей з надмірною вагою і ожирінням. Зі слів дослідників, на 8% більше буде виставлено діагноз АГ дітям відповідно до нових рекомендацій.

Результати для нового дослідження були отримані у період з 1973 по 2016 рік від проведених дев'яти перехресних обстежень дітей у віці від трьох до 18 років.

Коли науковці порівняли, як старі і  нові рекомендації діяли б у цій популяції, вони виявили, що більш нові з них охопили б набагато більше число дітей, у яких в кінцевому підсумку розвинеться гіпертрофія лівого шлуночка.

Зміни також виявили б більше дітей, у яких в зрілому віці розвинувся б метаболічний синдром і АГ.

Це показало, що коли діти були класифіковані як гіпертоніки відповідно до нових рекомендацій, у них дійсно було більше серцево-судинних факторів ризику. Таким чином, це допомагає краще ідентифікувати тих, хто схильний до ризику розвитку ускладнень в довгостроковій перспективі.

Отримані результати повинні допомогти лікарям спонукати батьків до зміни способу життя дитини, а також залучення її до активного фізичного навантаження, а також до постійного моніторингу за дітьми з групи підвищеного ризику.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Могут ли блокаторы РААС защитить от COVID-19?

Могут ли блокаторы РААС защитить от COVID 19? Данные 10 000 пациентов со всей территории Соединенных Штатов, которые дали положительный результат... >>>

Антигіпертензивна терапія і деменція.

 

Зниження АТ пов'язано з 7% зниженням рівня когнітивних порушень... >>>