Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
15.04.2021

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

Actavis

Після останнього придбання – американської фармацевтичної компанії Альфарма – Актавіс ввійшов до п’ятірки провідних генеричних компаній світу.

Актавіс – велика міжнародна група фармацевтичних компаній, що була заснована в 1956 році у Ісландії, де і розташований сьогодні її головний офіс. Компанія має представництва в понад 35 країнах світу, її штат складає біля 11 000 співробітників. Група має давню історію. До 17 травня 2004 року всі компанії, що входять до Групи, мали різні назви – Фармако, Балканфарма, Фармамед, Дельта, Юнайтед Нордік Фарма, Омега Фарм, Фако – а сьогодні всі вони працюють під одним брендом, мають спільну назву Актавіс. У 2005 році до складу Групи ввійшли такі компанії як Емайд (США), Біовена (Польща), Лотус Лабораторіс (Індія), Фарма Аваланч (Чехія і Словаччина), Кері Фарма (Угорщина), Альфарма (Данія - США) і Офта (Данія). У 2006 році до Групи приєдналась румунська фармацевтична компанія Сіндан, що спеціалізується на розробці і виробництві онкологічних препаратів. Окрім того, Актавіс розширив свою присутність у Індії, придбавши виробничу компанію Грандікс, та в Росії, ставши власником контрольного пакету акцій фармацевтичної компанії "ЗіО Здоров´я". На початку 2007 року до складу групи ввійшла компанія Санмар (Індія), а протягом 2008 - виробничий центр Нервіано (Італія) і китайська компанія Zhejiang Chiral Medicine Chemicals Company. У 2009 році представництво Актавіс відкрилося в Ірландії. У цьому ж році в Японії Актавіс та компанія ASKA Pharmaceutical створили спільне підприємство Actavis ASKA, мета якого - просування генеричних лікарських засобів на японському фармацевтичному ринку.

На тему

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Pfizer Inc. (Пфайзер, NYSE: PFE) — американська фармацевтична компанія. Була заснована в 1849 році і відтоді є одним зі світових лідерів ринку. Нинішню назву компанія отримала в червні 2000 року в результаті злиття компаній Pfizer і Warner-Lambert Company.