Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
24.02.2024

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

 

 

 

 

11.02.2024 16:15
Версія для друку
  • RSS

Транскатетерна терапія 

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) схвалило систему заміни трикуспідального клапана Evoque, яка стає першою транскатетерною терапією в США для лікування трикуспідальної регургітації.

Система Evoque призначення для покращення стану здоров'я пацієнтів із симптоматичною тяжкою трикуспідальною регургітацією, незважаючи на оптимальну медикаментозну терапію, для яких кардіологічна команда вважає за доцільне заміну трикуспідального клапана.

Наявність транскатетерної терапії для заміни трикуспідального клапана дає можливість літнім пацієнтам з тяжкою трикуспідальною регургітацією, у яких ризик  для хірургічного втручання може розглядатися як занадто високий.

Система Evoque включає нітиноловий каркас, що саморозширюється, внутрішньокільцеву ущільнюючу оболонку і тканинні листочки. Клапан Evoque буде доступний у трьох розмірах, всі вони поставляються через одну й ту саму трансфеморальну систему 28F.

Дослідження TRISCEND II показало перевагу системи Evoque у порівнянні з оптимальною медикаментозною терапією. Ключові результати дослідження через 6 місяців включали значне зменшення або усунення трикуспідальної регургітації, а також значне та стійке покращення якості життя, демонструючи при цьому сприятливий баланс між ризиком та користю.

318 із загальної кількості 392 рандомізованих пацієнтів завершили однорічне спостереження, при цьому результати показали переваги у групі пристроїв порівняно з контрольною групою щодо первинної комбінованої кінцевої точки, що включала загальну смертність, трикуспідальне втручання, госпіталізація з приводу серцевої недостатності та якість життя.

Система Evoque вже отримала  схвалення у Європі у жовтні 2023 року.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Ми в соціальних мережах

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin