Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
14.06.2024

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

 

 

 

 

14.10.2022 11:26
Версія для друку
  • RSS

Стратегія «високоінтенсивної терапії» при серцевій недостатності 

Стратегія «високоінтенсивної терапії», заснована на ранньому та швидкому підвищенні дозування препаратів, зазначених у рекомендаціях, покращує клінічні результати після виписки для пацієнтів, госпіталізованих із декомпенсованою серцевою недостатністю (СН), передбачають основні результати рандомізованого дослідження.

Дослідження STRONG-HF було достроково зупинено після того, як проміжний аналіз показав, що стратегія високоінтенсивної терапії значно знижує ризик смерті або повторної госпіталізації при СН порівняно зі стандартним підходом.

Дострокове припинення було засноване на проміжних даних приблизно 1000 пацієнтів з розрахункового запланованого набору 1800, за якими спостерігали не менше 90 днів. Фактична первинна кінцева точка дослідження визначалася як смерть чи повторна госпіталізація з приводу СН через 6 місяців.

Пацієнти у STRONG-HF, яким була призначена стратегія високоінтенсивної терапії, отримували в лікарні бета-блокатор, інгібітор ренін-ангіотензинової системи (іРАС) та антагоніст мінералокортикоїдних рецепторів (АМР) з підвищенням доз що найменше на половину до моменту виписки з лікарні.

У прес-релізі до дослідження йдеться про те, що підвищене дозування використовувалося ще  протягом 2 тижнів після виписки пацієнта, керуючись клінічними оцінками та оцінками біомаркерів, особливо натрійуретичних пептидів, при частих оглядах після госпіталізації (через 1 тиждень після будь-якого підвищення дози та подальші візити через 6 тижнів та 3 місяці). При кожному відвідуванні проводилася оцінка фізичного стану на наявність застійних явищ та аналізів крові, включаючи вимірювання NT-proBNP.

Повні результати дослідження STRONG-HF" мають бути представлені 7 листопада на щорічних наукових сесіях Американської кардіологічної асоціації, йдеться в оголошенні дослідників.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Ми в соціальних мережах

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Майстер-клас: "Еходоплерографія серця для початківців"

Не втрачайте можливість покращити свої навички та отримати нові знання з еходоплерографії під керівництвом досвідчених тренерів... >>>