Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
23.05.2024

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

 

 

 

 

10.02.2023 22:09
Версія для друку
  • RSS

Офіційні показання до призначення дапагліфлозину змінені 

Європейська комісія (ЄК) розширила показання до застосування дапагліфлозину, а саме включила серцеву недостатність (СН) у всьому спектрі фракції викиду лівого шлуночка, включаючи серцеву недостатність з помірно зниженою та збереженою фракцією викиду.

Таке рішення ґрунтувалося на результатах випробування фази 3 DELIVER, які показали чіткі клінічні переваги інгібітору SGLT2 у пацієнтів із серцевою недостатністю незалежно від функції викиду лівого шлуночка.

Дослідження було опубліковано в серпні минулого року в New England Journal of Medicine та представлено на щорічному конгресі Європейського товариства кардіологів (ESC Congress 2023).

За словами спеціалістів, дані досліджень підтверджують використання інгібіторів SGLT2 як основних засобів для практично всіх пацієнтів із серцевою недостатністю незалежно від їх фракції викиду та наявності у них цукрового діабету 2 типу.

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США наразі розглядає можливе розширення показань до застосування дапагліфлозину для лікування СН у США.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми