Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
03.02.2023

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Pro Fharma

Gedeon Richter

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

15.04.2022 22:24
Версія для друку
  • RSS

Емпагліфлозин при гострій серцевій недостатності у госпіталізованих пацієнтів 

Вторинні результати дослідження EMPULSE показали, що лікування пацієнтів, госпіталізованих із гострою серцевою недостатністю (СН) емпагліфлозином, інгібітором SGLT2, призвело до швидкого поступового поліпшення самопочуття пацієнтів порівняно з пацієнтами з групи  плацебо.

Науковці зазначають, що результати дослідження дійсно підтримують ранній початок призначення емпагліфлозину або іншого інгібітора SGLT2 у лікарні, за умови, що у пацієнта немає протипоказань.

Дослідники повідомили про результати, що відносилися до параметрів якості життя, виміряні за допомогою шкали KCCQ, і розширили первинні результати дослідження EMPULSE, до якого було включено 530 пацієнтів у 118 центрах у 15 країнах у період з червня 2020 р. до лютого 2021 р., госпіталізованих з приводу гострої СН після короткого періоду стабілізації, незалежно від їх фракції викиду лівого шлуночка або наявності діабету, для отримання одноразової добової дози 10 мг емпагліфлозину. Включені пацієнти були в середньому у віці близько 71 року, близько двох третин були чоловіками, 45% страждали на діабет, 32% мали фракцію викиду лівого шлуночка вище 40%, і близько двох третин мали декомпенсовану хронічну СН, у той час як у третини була гостра СН.

Первинною кінцевою точкою для EMPULSE була комбінована кінцева точка, яка включала смертність від усіх причин, події серцевої недостатності (госпіталізації через СН, гостра СН та незаплановані амбулаторні візити через СН) принаймні 5-бальна зміна від вихідного рівня за шкалою KCCQ.

Результати вторинних аналізів показали, що користь емпагліфлозину не залежить від симптоматичного погіршення на початковому рівні.

Ступінь покращення також був однаковим у всіх протестованих за шкалою KCCQ, включаючи загальний анамнез, клінічні показники, фізичні обмеження та показники якості життя. Середнє покращення загальної оцінки симптомів KCCQ через 15 днів після початку лікування становило 5,35 бала порівняно з пацієнтами контрольної групи. Раніше було показано, що в окремих пацієнтів зміна показника KCCQ на 5 і більше балів є клінічно значущою зміною.

Лікування пацієнтів із серцевою недостатністю спрямоване на те, щоб пацієнти жили довше та не потрапляли до лікарні. Поліпшення самопочуття пацієнтів є не менш важливою метою лікування, але не всі методи лікування серцевої недостатності можуть досягти цього. Ці дані EMPULSE показують, що, крім інших клінічних переваг, пацієнти також почуваються краще на інгібіторі SGLT2 вже через 2 тижні.

EMPULSE – це друге дослідження, що показує, що інгібітор SGLT2 може безпечно та ефективно допомагати пацієнтам, госпіталізованих із гострою серцевою недостатністю.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Ми в соціальних мережах

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Консиліум фахівців при коморбідних станах 04 лютого об 11:00.

Звичайна історія з надзвичайним кінцем. Про АТ і не тільки… >>>

Кардіостимуляція як нова стратегія при серцевій недостатності із збереженою фракцією викиду

Сучасне лікування впливає не тільки на симптоми СН, але і зменшує вплив фібриляції передсердь… Сучасне лікування впливає не тільки на симптоми СН, але і зменшує вплив фібриляції передсердь…

  >>>