Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
29.05.2023

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Pro Fharma

Gedeon Richter

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

08.05.2020 09:50
Версія для друку
  • RSS

Дапагліфлозин при серцевій недостатності. 

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) випустило широке схвалення призначення дапагліфлозина при серцевій недостатності зі зниженою фракції викиду (СНзнижФВ).

Затвердження слідує пріоритетному вибору препарату натрій-залежного переносника глюкози 2 типу  (SGLT2) для зниження ризику серцево-судинної смерті і госпіталізації з приводу серцевої недостатності у дорослих зі СНзнижФВ після отриманих результатів дослідження DAPA-HF.

У цьому дослідженні лікування дапагліфлозином призвело до зниження ризику первинної кінцевої точки приблизно на одну четверту, що складається в основному зі смерті від серцево-судинних захворювань або госпіталізації з приводу серцевої недостатності у пацієнтів з хронічною СНзнижФВ, як з діабетом, так і без нього. У рандомізоване плацебо-контрольоване дослідження було включено понад 4700 пацієнтів.

Після цього FDA схвалило дапагліфлозин для зниження ризику госпіталізації з приводу серцевої недостатності у дорослих з діабетом 2 типу та іншими факторами ризику серцево-судинних захворювань.

І, звичайно ж, дапагліфлозин - традиційно розглядається лише як антидіабетичний препарат - вже давно показаний для поліпшення глікемічного контролю у дорослих з діабетом 2 типу.

Останнє схвалення для пацієнтів з СНзнижФВ  та функціональним класом ІІІ-ІV по NYHA робить дапагліфлозин єдиним інгібітором SGLT2, який показаний при серцевій недостатності за відсутності діабету.

Спеціалісти говорять, що про ці ліки потрібно думати як про препарат, який  лікарі прописали б як інгібітор АПФ, або бета-блокатор, або антагоніст мінералокортикоїдних рецепторів, або сакубітріл / валсартан.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Ми в соціальних мережах

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin